Grote clubactie 2004 Werkgroep Gezinsvieringen DORPSKALENDER -1 b - Van 29 september tot 5 oktober komen onze jeugdleden van SVOC'Ol weer bij U langs om loten te verkopen van de grote clubactie. De loten zullen verkocht worden door de A jeugd korfbal en de leden van de B jeugd voetbal. De loten kosten 2,50 euro. Hiervan komt 80% rechtstreeks ten goede van de vereniging. Ook dit jaar zijn er weer grote prijzen te winnen. De le prijs 100.000 euro belasting vrij. Op 17 november is de trekking van de winnende loten. Wij bevelen deze loterij van harte bij U aan. Bestuur SVOC'Ol. Allereerst willen we Mariet, Leonie en Tiny bedanken voor al die jaren dat zij de gezinsvieringen hebben verzorgd. Dankzij hun inzet konden de kinderen meedoen aan o.a. de Sint Maartens-optocht, de Kerstviering en het versieren van de Palmpaasstok. De Castenrayse jeugd heeft er zeker veel plezier aan beleefd. Dames, bedankt namens iedereen! Marie-José Janssen (contactpersoon), Jos Claessens en Diny Peeters nemen nu het stokje over; wij vinden het belangrijk dat de gezinsvieringen blijven bestaan voor de kinderen. Op 4 oktober is het werelddierendag: we verwennen onze huisdieren een botje voor de hond, een speeltje voor de poes, een wortel voor het paard en allemaal een extra dikke knuffel. A.s. zaterdag is er een gezinsmis met als thema werelddierendag. Je snapt wel, levende dieren kun je niet meenemen naar de kerk, maar je lievelingsknuffeldier mag je wel meenemen. Misschien is het slim om je naam er even op te zetten, dan weetje zeker dat je je eigen knuffeldier weer mee naar huis neemt. We hopen dat we er een gezellige viering van hebben gemaakt. Tot zaterdag! Werkgroep gezinsviering. 29 september 07 oktober 18 oktober 19 oktober 20 oktober 23 oktober 25 oktober 25 t/m 29 okt. 30 oktober 06 november 08 november 10 november 13 november 14 november 20 november 21 november Zij-actief; kienen SJWC; bezoek dierenkliniek Basisschool "de Stek"; oudergesprekken Basisschool "de Stek"; oudergesprekken Zij-actief; kaasproeverij SJWC; knutselen Dorpsraad; openbare vergadering Basisschool "de Stek"; herfstvakantie Fanfare; oud papier SJWC; playbackshow Carnavalsvereniging; algemene ledenvergadering Zij-actief; oriëntatietocht Fanfare; opening rabobank Venray Carnaval; verlovingsbal Herdenking 60 jaar deportatie en bevrijding Fanfare; speculaasconcert o.v.b.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 26