Tennisclub Oirlo-Castenray Houd deze datums dus vrij. CL UBKAMPIOENEN 2004 Roy, Lea en Marco Proficiat Bonte Zittinqsaovende -25- Zaterdag 23 oktober is er weer het jaarlijkse HERFST MIDNIGHT TOERNOOI gepland. Dit is een activiteit voor zowel junioren als senioren. Aanmelden voor dit toernooi kan via Jos Heidens 571532 of Ruud de Mulder 571872 De komende weken hoor je hier nog meer van. Voor de junioren is er op maandag 25 oktober een herfst toernooi Leunen/Oostrum. Hiervoor krijgen jullie nog de informatie inschrijvingsformulier thuis. In de wintermaanden (nov.dec.jan.feb.) hebben we de heel gezellige SNERTCOMPETITIE op het programma staan. Dit zijn ±3zaterdagen in november en december en 3 zaterdagen in januari en februari. We beginnen dan om 17.00 uur en de wedstrijden duren 45 min. Dit is in teamverband, deze worden samengesteld door de TC. De indeling van deze teams gaat op sterkte. Vanaf 1 oktober begint weer het winterseizoen. Afgelopen weekend was een belangrijk weekend voor enkele van onze leden. De halve finales en finales stonden op het programma. Het was een zenuwslopend weekend. De junioren namen zondag de opening voor hun rekening. Na een spannende strijd tussen Roy Verlinden en Tim Rijbroek, was het Roy die deze finale wist te winnen Setstanden 6-2 en 6-4. Daarna kwamen de dames in actie. Deze finale ging tussen Monique Loonen en Lea Houwen. Het was vanaf het begin duidelijk wie hier de lakens uitdeelde. Met 6-0 en 6-1 was Lea duidelijk de sterkste. Monique heeft aangegeven voor volgend jaar op hoogte stage te gaan, zodat ze het Lea dan een stuk moeilijker zal maken. Het slot akkoord was voor de heren. Nadat er eerst zaterdag twee schitterende have finales waren gespeeld. De eerste halve finale ging tussen Jan Arts en John Versteegen De Tweede tussen Marco de Mulder en Geert Stiphout. Het werden beide driesetters waar de spanning vanaf droop. Toch kwamen Marco en John hier als winnaars uit de bus. In de eerste set werd John van het kastje naar de muur gestuurd en werd het 6-0 voor Marco In de tweede set wist John de eer te redden door toch nog twee games te pakken 6-2. Hiermee was Marco de nieuwe clubkampioen en prolongeerde hiermee de titel Zondag 3 oktober beginnen weer de voorbereidingen voor de Bonte Zittingsaovende 2005. Iedereen die interesse heeft om volgend jaar mee te doen zien we graag om 20.00 uur in het zaaltje bij de Koster. Je wilt wel meedoen maar hebt nog geen idee met wie of wat? Geen ramp, daar komen we samen wel uit. Dus tot zondag de 3e om 20.00 uur bij de Koster. Ut Grüpke van Vief

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 25