Pakketten met de lekkerste producten van de streek. Heesweg 9, Meerlo, 0478-697271 Wo-Do-Vr: 13.30-17.00 u Zat: 10.00-15.00 u Repetitie. Na een viertal repetities te hebben gehad kunnen we stellen dat deze tot nog toe volgens planning verlopen. De spelers en regisseur zijn nog druk doende met het eerste bedrijf. Behalve het goed omgaan met de diverse teksten van het eerste bedrijf wordt er ook al veel aandacht besteedt aan het spelelement. Ook dit jaar willen we natuurlijk weer een mooi stuk voor u allen op de planken brengen. In de tweede of derde week van oktober zal begonnen worden met het tweede bedrijf. De spelers worden verzocht om alvast te beginnen met het leren van de tekst van het tweede bedrijf. De regisseur verwacht dat een ieder de tekst van zowel het eerste als het tweede bedrijf medio oktober kent. Decorbouw. De decorbouw is achter de schermen al ijverig aan het werk geslagen. Er blijkt ook qua voorbereiding wel het een en ander nodig te zijn. Een kleine uitdaging dus voor deze groep. Wij hebben er uiteraard het volste vertrouwen in dat ze weer een heel mooi verzorgd decor zullen gaan neerzetten. Agenda: Maandag 4 oktober Maandag 11 oktober Dinsdag 12 oktober Maandag 18 oktober Dinsdag 19 oktober Maandag 25 oktober Dinsdag 26 oktober Maandag 15 november Dinsdag 16 november Zaterdag 20 november Donderdag 9 december Zaterdag 11 december Zondag 12 december repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie aanvang opbouwen decor opbouwen decor werken aan decor tot uiterlijk 14.00 uur Generale voorstelling voor de basisschool Uitvoering Uitvoering SPECIALITEIT^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 16