Notulen Dorpsraadvergadering 28 juni 2004. 1. Opening. De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom. 2. Notulen openbare Dorpsraadvergadering d.d. 24 mei jongstleden. Deze worden aangenomen en ondertekend. 3. Notulen DRO-overleg d.d. 5 april jongsleden Ook deze worden zonder op of aanmerkingen aangenomen. 4. Mededelingen en ingekomen stukken a. Rondgang met Wil van den Heuvel, de eerste indruk is positief. We hebben tekeningen ontvangen voor het stukj e Lollebeekweg om dit opnieuw in te gaan richten, misschien is dit iets om samen met enkele bewoners van de Lollebeekweg hier naar te gaan kijken. b. Ook dit jaar zal er een kermisactiviteit zijn. f. We krijgen een pichnickset van de Rabobank kado, we zijn van plan om deze in de plaats van het oude bankje op speelveldje het Tunnelke te zetten. Verslag commissies en werkgroepen a. Diepeling. Er is een vergadering geweest van de oude klankbordgroep daarna is er een nieuwe werkgroep opgericht. De oude visie is inmiddels overboord en er wordt gewerkt aan een nieuwe. b. DOP Op 9 juli aanstaande is er een presentatie om 19.00 uur in Den Doel op de Heesakker. c. Monument gedeporteerden De onthulling gaat plaatsvinden op 20-11-2004. Het monument komt toch op het dorpsplein.. e. @lle dorpen digit@@l De firma Webdesign gaat de site bouwen (zie opzet) Het is de bedoeling dat eerst DRO met de dorpsraden aan de gang gaan, als dit naar tevredenheid draait kunnen verenigingen e.d. uit het dorp zich hierbij aansluiten. 6 Leefbaarheidbudget De beslissing volgt in oktober. 7 Rondvraag. De stoep voor de Koster wordt meegenomen in de volledige renovatie van de kern in 2006 De jeu de boules baan is aan renovatie toe. 8 Sluiting De voorzitter sluit de vergadering. -13-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 13