derveren/g, -9- 5. Punten onderwijsteam: R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 14 september 2004 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 13 juli jl. - "huidige lestijden" moet zijn "nieuwe lestijden". - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Model statuten ontvangen van de SPOV; dit is voor ons te laat. - Regelgeving voor Sint-intocht is nagevraagd bij de gemeente. Er is een vergunning aangevraagd en ondertussen verleend. - Het definitieve huishoudelijk reglement wordt uitgedeeld. 4. Algemene punten: - MR verslag; Er is geen vergadering geweest. - Algemene ouderavond Het programma is gewijzigd omdat er weinig nieuws te vertellen is in de groepen en bijna alle ouders dit allemaal al een keer gehoord hebben, er is nu besloten voor een inloopuurtje, algemeen gedeelte en daarna de OV-jaarvergadering. - Jaarvergadering OV 21.00 u. powerpointpresentatie over overgang OR naar OV daarna de gebruikelijke agendapunten. Nieuwe rapporten; het welbevinden van het kind op school wordt in oktober tijdens het oudergeprek besproken. Daarna volgt er, indien nodig, een gesprek op leergebied. In januari het eerste rapport, tweede rapport aan het eind van het schooljaar. Een tweede gesprek is ook altijd mogelijk. Dit is een proefjaar voor de rapportage, dit wordt aan het eind van het jaar geëvalueerd. PER project wordt besproken op de ouderavond Er komt een nieuwe technisch-leesmethode Nieuwe taalmethode Er is een wpo stagaire Er zijn veel vragen over de hoeveelheid leerkrachten in groep 5/6.; dit is helaas op dit moment niet te voorkomen.Dit wordt op de algemene ouderavond nog eens uitgelegd. 6. rondvraag met team: - Krijgt de school voor iedere cartridge geld of alleen voor bepaalde merken; voor alle merken! - Is er geschreven op de ruiten; ja maar dit is er weer af. - Is er gesproken over het niet kunnen drinken tijdens de lange morgen; kinderen kunnen altijd water drinken, in de pauze kunnen ze ook fruit met vocht eten en liever geen koeken waar ze dorst van krijgen. - Wordt de tuinafval goed afgevoerd? Als ouders de mogelijkheid hebben dan nemen ze het mee anders wordt er proffesioneel afgevoerd. 7. Algemene punten zonder team: - Begroting 2004-2005 Er zijn geen bijzonderheden. - Beste Knuppel Er worden twee personen voorgedragen. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - Zwerfvuilactie word opgepakt, hier kunnen we 200,- mee verdienen. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering: 12 oktober 20.00 uur. - nabespreking jaarvergadering - Sinterklaas 10. Sluiting: - Wilbert bedankt iedereen en sluit de vergadering. \V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 9