OMWONENDEN DIEPELING Aanstaande donderdag vindt een (discussie)bijeenkomst plaats met de Stichting Innovatief Platteland over de toekomst van de Diepeling. In tegenstelling tot eerdere berichten vindt deze bijeenkomst niet plaats bij SaWeCo in Oirlo maar bij Tante Jet aan de maas. Het adres hiervan is De bijeenkomst vangt aan om 20:00 uur. Mochten er buiten de omwonenden andere geïnteresseerden zijn dan zijn deze van harte welkom. We hopen met zoveel mogelijkheden Castenrayse mensen nogmaals onze stem te laten horen. ■g^sxg}] _3_ R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Algemene informatieavond woensdag 22 september a.s. Graag nodigen wij alle ouders verzorgers uit voor de jaarlijkse informatieavond op onze school. Het programma van deze avond heeft u inmiddels via uw kind ontvangen. Kledinginzameling Donderdag 23 september houden wij weer een kledinginzameling. De opbrengst komt ten goede aan de leerlingen van onze school; bovendien komt een deel ten goede aan het Ronald Mc Donald Kinderfonds. U kunt de zakken inleveren op woensdag 22 september vanaf 18.30 uur in de fietsenstalling van onze school of op donderdag 23 september tot 9.00 uur. Tuinonderhoud Zaterdag 11 september jl. heeft een groep ouders er voor gezorgd dat onze tuin rondom de school er weer FANTASTISCH uit ziet. We kunnen er weer even tegen. BEDANKT ALLEMAAL. Verandering schooltijden: Het is even wennen, maar onze aanvangstijd is van 8.45 uur verschoven naar 8.30 uur. Wij willen u vriendelijk verzoeken er voor zorg te dragen dat uw kind op tijd aanwezig is. Om 8.25 uur gaat de eerste zoemer en om 8.30 uur starten de lessen. O u de rg esp rekken De oudergesprekken van 20 oktober a.s. worden verschoven naar 18 oktober. De eerste oudergesprekken zijn dus op 18 en 19 oktober. Schoolfoton raaf Op 6 oktober a.s. komt de schoolfotograaf op bezoek. Voor mooie foto's is fleurige kleding van belang. Tevens wordt er een mogelijkheid geboden voor leerlingen die op een andere basisschool zitten, om samen met broer of zus op de foto te gaan. Wanneer u van deze gelegenheid gebruik wilt maken vragen wij u contact op te nemen met de directeur van de school. Voor alle duidelijkheid: deze gelegenheid geldt alleen voor leerlingen die op een andere basisschool zitten en niet voor kinderen die nog niet op de basisschool zitten. Team BS De Stek Tante Jet Veerweg 7 Blitterswij k

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 3