Nederlandse Vakantie Consulenten Uw vakantiereis boeken bij u thuis, op een tijdstip dat uitkomt! Repetitie. Vorige week maandag, 6 september was de eerste repetitie van het nieuwe stuk. Alvorens we hiermee konden beginnen werd eerst de takenlijst doorgenomen. Nadat deze grotendeels ingevuld was, werd met het eerste bedrijf begonnen. Dit bedrijf is qua tekst in zijn geheel op de bühne doorgenomen. Bij de volgende repetities zal ook aandacht besteedt gaan worden aan het spelelement. Aanstaande maandag 20 september worden de spelers om 19.45 uur verwacht voor het klaar maken van de bühne, zodat de repetitie daadwerkelijk om 20.00 uur kan beginnen. Opbouwen Decor. Aangezien het decor voor het te spelen toneelstuk nogal arbeidsintensief is zal op maandag 15 november begonnen worden met het opbouwen hiervan. De decorbouw verwacht ongeveer twee weken nodig te hebben voor het volledig opbouwen en het afwerken. Willen alle leden van de decorbouw alvast 15 en 16 november in de agenda noteren en tevens aantekenen dat er op zaterdag 20 november tot uiterlijk 14.00 uur in De Wis gewerkt kan worden. Agenda: Maandag 20 september Maandag 27 september Maandag 4 oktober Maandag 11 oktober Dinsdag 12 oktober Maandag 18 oktober Dinsdag 19 oktober Maandag 25 oktober Dinsdag 26 oktober Maandag 15 november Dinsdag 16 november Donderdag 9 december Zaterdag 11 december Zondag 12 december repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie repetitie aanvang opbouwen decor opbouwen decor Generale voorstelling voor de basisschool Uitvoering Uitvoering voor een persoonlijk advies Keuze uit alle bekende Nederlandse reisorganisaties met een uitgebreid aanbod vakantiereizen. Eén telefoontje naar mij en ik kom graag, geheel vrijblijvend, bij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Casten ray tel.: 0478 571822 fax: 0478 691332 ANVR

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 18