Zij-Actief: Zondag 19 september Oogstdankviering. 24 april 30 okt. €45,- p.p. Op zondag 19 september a.s. vindt de jaarlijkse oogstdankviering plaats. Deze zal dit jaar gevierd worden op het Raadhuisplein te Sevenum. Aanvang 10.30 uur. Thema van deze viering is: OOGSTEN VOOT EEN TEVREDEN LEVEN. Voorgangers zijn pastoor Lauwenberg, aalmoezenier Linssen en diaken van Gassel. De viering wordt opgeluisterd door Fanfare Monte Corona en de zangkoren van Sevenum, Kronenberg en Evertsoord. Alle leden zijn van harte welkom! Dinsdag 21 september Uitstapje. Op dinsdag 21 september vindt ons jaarlijkse uitstapje plaats. Het programma is bekend, maar wat het weer betreft kunnen we alleen maar hopen dat het mooi zal zijn! Degene die zich hiervoor hebben opgegeven worden om 8.15 uur bij de kerk verwacht. Woensdag 29 september Kienen. Op woensdag 29 september a.s. gaan we kienen. Er zijn weer leuke prijzen in de wacht te slepen. Dus heb je zin in een avondje gezelligheid, kom dan naar de Wis. Aanvang 20.00 uur. Cafe- Zaai 3-gangen diner in stijl met optredens van diverse nationale topbuuttereedners theater en bandpardiodist Inclusief onbeperkt drinken van 20.00 tot 01.00 Bel voor informatie: 0478 58 19 28 Collecte Nierstichting De Nierstichting -14- Beste mensen van Castenray. In de week van 19 t/m 26 september, wordt weer de jaarlijkse collecte van de nierstichting gehouden. Ook in Castenray zullen de collectanten weer bij u aan de deur komen om uw gulle gaven te verzamelen. De zakjes hier voor vindt u bij deze Schans. Limbu? ikatholiek vrouwennetwerk 't "VeuCe KWATSAVOND

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 14