K -9- R.K. Basisschool 'De Stek' Casten ray Een frisse start Op maandag 6 september jl. gingen de deuren van onze school weer open voor al onze leerlingen, 's Morgens om 10.00 uur was het in en om de school een drukte van jewelste van kinderen met hun ouders. Het was goed om iedereen weer na 6 weken gezond te mogen begroeten. Langzamerhand werd er afscheid genomen en even later zaten alle kinderen op hun nieuwe plek. Om 11.00 uur zijn we even met de hele school samen gekomen om elkaar een fijn schooljaar toe te wensen. De nadruk werd gelegd op onze gouden regel: Behandel de ander zoals je zelf behandeld wenst te worden. Op alle kinder- en juffenhanden is toen het woordje "samen" geschreven en we hebben met elkaar afgesproken dat we proberen om er samen een gezellig schooljaar van te maken. Maar bij het woordje samen hoort ook u als ouder verzorger. Dus langs deze weg willen wij ook u een goed schooljaar toewensen. Tuinonderhoud zaterdag 11 september Nog maar net van start en de volgende werkzaamheden staan al weer op het programma. - speelplaats vegen - onderhoud tuin - snoeiwerk van overhangende struiken en heggen - afvoer snoeiafval - wassen ramen klaslokalen buitenkant - dakgoten en platte daken nakijken - afvoerputjes schoonmaken Materialen: - aanhangwagens - tuingereedschap en kruiwagens - elektrische heggenschaar - ladders - harde bezems - zeem/spons/trekker/emmer We verwachten om 9.00 uur de volgende ouders/ verzorgers van: Martijn Strijbos, Meg Classens, Maudi Philipsen, Anouk Philipsen, Luc Peeters, Jeffrey Classens, Marloes Jacobs, llona Duijkers, Arjan Geerets, Eddie Arts. Er is tevens een van de leerkrachten aanwezig. WPO-stagiaire Dit schooljaar is op maandag en dinsdag Marieke van Dijk in groep 5/6 werkzaam. Zij is een 4e jaars stagiaire van PABO De Kempel. Vervanging groep 5/6 Juffr. Gemma heeft dit schooljaar iedere woensdag "ouderschapsverlof, tevens volgt zij op deze dag een cursus Middenmanagement. Dit heeft tot gevolg dat het hele schooljaar op woensdag juffr. Bea Brouwer in groep 5/6 werkzaam zal zijn. Rectificatie schoolkalender schoolgids Het blijkt toch ieder jaar weer opnieuw moeilijk om niets te vergeten. Onze excuses hiervoor. Wij willen u vragen de volgende gegevens handmatig te veranderen in te vullen: - Arjan Geerets is op 20 juli jarig. Hij is niet in de schoolkalender opgenomen. - De kerstviering is op woensdag 22 december en de kerstvakantie begint op donderdag 23 december.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 9