Verhuisbericht Hay en Nelly Willemssen van Matthiasstraat 3 naar Castenrayseweg 50 DORPSKALENDER DE ROLSTOEL Toen jij die dag zou komen, wachtte ik met kloppend hart. Ik haatte jou bij voorbaat en voelde mij verward. Daar stond je in de kamer, onaantrekkelijk en lomp en iedereen die praatte, maar mijn stem die was verstomd. Toen kwam ik moeizaam tot je, dat werd van mij verwacht. Daar was ik in je armen, 0, wat heb ik je veracht! Maar zie na enkele dagen, waardeerde ik je steeds meer. Wij konden het heel goed vinden; -17- K 'T Wij konden het heel goed vinden; 't Was uit met mijn verweer Want ik kon steeds op je steuen, je stond altijd voor me klaar. Ik kon je niet meer missen, we hoorden bij elkaar. Nu ga ik met jou door het leven, onafscheidelijk voor altijd, Je bent voor mij onmisbaar, ik kan je niet meer kwijt. Al zal ik nog wel eens razen, verwensen de hele boel, je zult me niet verlaten, m'n trouwe, onmisbare "ROLSTOEL" 09 september 11 september 11 september 21 september 21 september 25 september 25 september 25 september 27 september 29 september 20 oktober 25 oktober 30 oktober 08 november 10 november 13 november 14 november 20 november 21 november 22 november 27 november 28 november 01 december 09 december 11 december 12 december Fanfare; le repetitie na de vakantie Batavieren; inventatie avond SJWC; film Zonnebloem; boottocht Zij-actief; uitstapje Fanfare; oud papier Bonte zittingsaovende; feestavond SJWC; speurtocht Dorpsraad; openbare vergadering Zij-actief; kienen Zij-actief; kaasproeverij Dorpsraad; openbare vergadering Fanfare; oud papier Carnavalsvereniging; algemene ledenvergadering Zij-actief; oriëntatietocht Fanfare; opening rabobank Venray Carnaval; verlovingsbal Herdenking 60 jaar deportatie en bevrijding Fanfare; speculaasconcert o.v.b. Dorpsraad; openbare vergadering Fanfare; oud papier Fanfare: intocht St. Nicolaas Zij-actief; overgangsklachten Toneelvereniging; generale voorstelling basisschool Toneelvereniging; uitvoering Toneelvereniging; uitvoering t FJ A T r.' S ALE V r R T N 1 G M 'Tl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 17