Notulen Dorpsraadvergadering van 24 mei 2004 §2 -8- 1. Opening Louis opent de vergadering en heet iedereen welkom. 2. Notulen openbare Dorpsraadvergadering d.d. 26 april 2004 Ad. 5: Frietkraam; deze is inmiddels gesignaleerd in het dorp. Ad. 6: Tunnel; er is nog geen actie ondernomen tegen de grievende teksten. Helaas zijn dergelijke onnodige opmerkingen ook op de JOP geplaatst. 3. Notulen Dorpsradenoverleg d.d. 5 april 2004 Ad 6: "@lle dorpen digit@@l"; De definitieve keuze is gemaakt. Het is nu zaak om voldoende sponsoren te vinden, hiermee zal getracht worden om de jaarlijkse kosten laag te houden. 4. Mededelingen en ingekomen stukken Leefbaarheidbudget; tot en met vandaag zijn er 6 aanvragen ontvangen. De overige verenigingen zullen nog een keer middels een melding in De Schans geattendeerd worden op de mogelijkheid. Uiterste inleverdatum blijft 28 juni 2004. Dorpomgevingsplan; HAS studenten hebben de opdracht gekregen om de leefbaarheid van het dorp in de toekomst te inventariseren. Zij maken hier een plan van aanpak voor. In de toekomst zal een werkgroep met het plan van aanpak aan de slag gaan, verder zullen er ook inwoners van Castenray bij worden betrokken Bijeenkomst Diepeling Tienray; we zijn van mening dat we een goed resultaat bereikt hebben door deel te mogen gaan nemen in de klankbordgroep (net zoals de omwonenden van de Diepeling). Receptie Koninginnedag; Tijdens deze receptie is nogmaals aangegeven, dat de herinrichting van de Castenrayse kom door zal gaan. Activiteit kermis; Ook dit jaar zal er weer een activiteit plaatsvinden tijdens de kermis. Hierover later meer. Europese verkiezingen; Vanuit De Dorpsraad zal Rosé van Eek, Hay Strijbos en Louis Vroemen in het stemlokaal aanwezig zijn. De heer Sassen van de gemeente heeft met de voorzitter contact gehad over de vernielingen en teksten die de blokhut (op de JOP) inmiddels ontsieren. Komende week zal er een klein stukje in De Schans komen te staan waar in zal staan dat dit niet de bedoeling van de blokhut is. 5. Afscheid Herman Theeuwen Herman Theeuwen wordt door de voorzitter bedankt voor zijn inzet tijdens zijn 10 jarig lidmaatschap van De Dorpsraad. De heer Theeuwen geeft aan, dat hij met plezier in De Dorpsraad heeft gezeten. 6. Rondvraag We zijn nog op zoek naar een geschikte plaats voor het herdenkingsmonument voor de gedeporteerden. Bij enkele ons omringende dorpen heeft de betreffende dorpsraad periodiek een overleg met de diverse verenigingen. De Dorpsraad staat hier positief tegenover. Er zal nog bekeken worden hoe dit het beste aangepakt kan worden. 7. Sluiting De voorzitter sluit om 22.25 uur de vergadering

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 8