UJ VUR-UUT Deelnemers aan de barbecue! Denken jullie aan het inleveren van het inschrijfformulier voor de barbecue op 4 september! Inleveren voor a.s. zondag 4 juli! -4- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Uitnodiging 40-iariq onderwijsiubileum juffr. Dini: 25 juni a.s.: Vrijdag 25 juni a.s. is juffr. Dini Camps-Custers 40 jaar werkzaam op basisschool "De Stek" in groep Voor ons als team is dit een hele bijzondere gelegenheid die wij dan ook niet zomaar voorbij willen laten gaan. 25 Juni staat de school de hele dag in het teken van FEEST. 'S Middags om 14.00 uur zullen alle kinderen van de school een geweldige spetterende presentatie in De Wis verzorgen. Alle ouders verzorgers, broertjes en zusjes bij deze hierbij van harte uitgenodigd. Omdat e.e.a. een verrassing voor juffr. Dini moet blijven, kunnen wij verder niets verklappen. Een ding is zeker: Ouders u mag dit niet missen!!!!!!! Programma: 8.45 uur Aanvang school 10.00 uur Aankomst juffr. Dini 12.00 uur School uit voor alle kinderen (er wordt dus alleen om 12.00 uur Van 18.30 uur - 20.00 uur is er receptie op school waarin u in de gelegenheid wordt gesteld juffr. Dini persoonlijk te feliciteren. Er zijn voor de receptie geen persoonlijke uitnodigingen verstuurd, ledereen die juffr. Dini wil feliciteren is dus van harte uitgenodigd. Het team van BS "De Stek" hoopt u op vrijdag 25 juni te mogen begroeten. Schooltijden en brigadieren Vrijdag 25 juni a.s. zijn de schooltijden voor alle kinderen van 8.45 uur tot 12.00 uur en van 13.30 uur tot 15.30 uur. Alleen op deze tijden zal er worden gebrigadierd. Tuinonderhoud Via deze weg willen wij graag alle ouders verzorgers bedanken voor de hulp bij het onderhoud van de tuin, ramen wassen enz. Het ziet er weer FANTASTISCH uit. Uitnodiging extra info-avond Dinsdag 29 juni a.s. is er een extra info-avond van 20.00 uur tot 21.00 uur voor alle ouders verzorgers van de school. Via een brief van uw kind heeft u al wat extra informatie ontvangen. Op 29 juni a.s. willen wij hier graag een toelichting op geven en eventuele vragen beantwoorden. 14.00 uur Presentatie in de Wis door alle kinderen. 15.30 uur Afsluiting. 13.30 uur Aanvang school voor alle kinderen. gebrigadierd). BÜURTvef?£NI3lN'i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 4