Handige CD-box wet overheerlijke streekproducten. Je slaagt altijd bij... -9- T:y//J A A fl Ontspanningsavond. Afgelopen vrijdag 11 juni hadden we onze jaarlijkse ontspanningsavond. Tussen het braden en het eten kregen we in groepjes van twee personen twee keer een quiz. Na het beantwoorden van de vragen kwamen er twee duo's als winnaar uit de bus, te weten het duo Riet Wismans - Toon Dinghs en het duo Maria Dinghs - Leo Drügen. Ze moesten om te bepalen wie de uiteindelijke winnaar werd een open vraag beantwoorden. Het team wat er het dichtste bij zat was de winnaar en dit waren het duo Riet Wismans - Toon Dinghs. Riet en Toon van harte gefeliciteerd. (Als extraatje mogen jullie volgend jaar de ontspanningsavond organiseren.) Een woord van dank aan de organisatie die in handen was van Henk en Franzis. Het eten was erg lekker en het was een heel gezellige avond. Leescommissie. De leescommissie heeft een stuk ter beoordeling bij de regisseur Piet Kuijpers afgegeven. We wachten met spanning de mening van hem af. Verder heeft de commissie via een andere vereniging nog een boekje gekregen om te lezen. Men is hier druk mee doende. Indien ze dit stuk leuker vinden dan het stuk dat al ter beoordeling is afgegeven zal ook dit laatste stuk nog aan de regisseur worden voorgelegd. De regisseur zal dan mee beslissen welk stuk er gespeeld gaat worden. Over de verdere ontwikkelingen volgt zo spoedig mogelijk bericht. Agenda: Maandag 6 september 2004 Donderdag 9 december Zaterdag 11 december Zondag 12 december 1e repetitieavond Generale voorstelling voor de basisschool Uitvoering Uitvoering Heesweg 9, Meerlo, 0478-697271 Wo-Do-Vr: 13.30-17.00 u Zat: 10.00-15.00 u ^kX/ rni' Toneelgroep Vondel ''x-: "J'v-v...,—

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 9