Wij zijn verhuisd! -11- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Kunst maakt school Groep 5/6 bezoekt woensdag 16 juni a.s. een theatervoorstelling in de schouwburg te Venray. Het betreft de vertelvoorstelling van "O, mijn lieve Augustijn" door kinderboekenschrijver Jacques Vriens. Aanwezigheid directie Op maandag, dinsdag, woensdag is de directeur tot de zomervakantie werkzaam op BS De Meent in Leunen, haar werkzaamheden zullen dan worden waargenomen door Gemma. Op donderdag en vrijdag is Dionne de hele dag op De Stek. Oudergesprekken De oudergesprekken voor groep 1/4 zijn op 15 en 16 juni a.s. Voor de overige groepen worden indien nodig de laatste oudergesprekken van dit schooljaar gepland in week 27. Laatste zwemles Dinsdag 8 juni jl. hadden de leerlingen van groep 3A de laatste zwemles van dit schooljaar. Kledinginzameling Het lijkt bijna op een wedstrijd. We hebben een NIEUW RECORD gehaald, 2205 kg. Het is fantastisch. Zodra wij het bedrag dat hierbij hoort weten, berichten wij dit aan u via de Schans. HARTELIJK DANK ALLEMAAL. Tuinonderhoud Het is weer bijna zover en voor a.s. zaterdag 12 juni staan de volgende werkzaamheden op het programma: Onderhoud speeltoestellen en betegeling Speelplaats vegen Ondehoud tuin Wassen ramen klaslokalen buitenkant Goten nakijken Afvoer putjes schoonmaken Incidenteel voorkomende werkzaamheden Materialen; Zeem/spons/trekker/emmer Tuingereedschap en kruiwagens Ladders Harde bezems We verwachten om 13.30 uur de volgende ouders/verzorgers van: Amber van Berlo, Jens Vullings, Jimi Hendrikx, Dirk Strijbos, René Classens, Maikel van Kuijck, René Poels, Josje Dinghs, Jesse Ho, Roy Hendrix. Van de leerkrachten is juffr. Andrea aanwezig. Toon Tiny Bloemen Tijdelijk adres Sphagnumweg 9a 5766 PK Griendtsveen Tel: 06-48634719

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 11