-22- TEAM-INDELING SVOC-DAG 2004, ZONDAG 6 JUNI A-1 A-2 A-3 A-5 A-6 Mixt B-1 B-2 A-4 Herstel Veld 2 Rong Boys Diek'n Bout Tuinkabouters (paars) (rood-wit) (wit) (blauw) Niels Arts Joost Bruijsten Rene Arts Ron Achten Loek Arts Andre Cleven Ed Classens Ruud Classens Rutger Bosch Arjan Cleven Marco Classens Patrick Hendrix Bas Custers Jan Cleven Roel Hoeymakers Gerald Kersten Michel v. Dijck Frans Rongen Pepijn Houwen Eric Peters Niek Houwen Martijn Rongen Willy Peter Martien Steeghs Tom Houwen Marieke Rongen Ed Phillips Wil Steeghs Gijs de Lauw Tom Smits Leon Strijbos John Voermans Ted Lenssen Lenny Thiesen Rick Voermans Curt Willemsen Bart Pluk Silvia v.d. Water Stefan Weijs Lizet Arts Arjan Tijssen Rob Steeghs Xavier Weijs Jolanda Classens Ralf Steeghs Danny Wismans Moniek Loonen Nicole Arts Freek Wismans Paula v.Rijswijck Maartje Kunen Sander Zeegers Mario Voermans Heel Heet (donker blauw) Emiel Evers Eric Flinsenberg Richard Geurts Ruud Joosten Leon Noijen Frank Pluijm Frank Vermeulen Fabian Voermans Guus Willemsen Maria Camps Judith Ravensloot Moniek Spreeuwenberg Danielle Voermans Lonneke Voermans (zwart) Elleke Classens Wilma Classens Judith Bardoel Esther Jacobs Jos Moonen Rene Koenen Astrid Peelen Eddy Sassen Moniek Versteegen Anne Mieke Steeghs Null Drei (geel) Henk Lammen Harm Buddiger Wout Buddiger Gijs Dinghs Sander Dinghs Bart Emonts Bas Geerets Michiel Houwen Niek Strijbos Tom Strijbos Dirk v.d. Ven Ruud Vermeer Remco Verstappen Niek Wilms Rick heidens De Daltons V+K (geel-zwart) Dirk Arts Frank Classens Paul Buddiger Michel Direks Pieter-Jan Luijkx Jules Hoeijmakers John Marcellis Rene Strijbos Joep Willemsen Bas Kobus Loes Verheijen Loes Cox Jessie Cox Loes Kateman Chantal Wijnen Cecile v.d. Pol Mara Hanneke Teams: A5 - A6 - B6 - C6 en Daltons K spelen ook enkele korfbalwedstrijden - Aanvang wedstrijden, penalty's, en doelen om 11.00 uur einde ca. 17.00uur. (ben steeds tijdig aanwezig op het betreffende veld) - De centrale aankondiging, begin/einde van de wedstrijden is ALTIJD bepalend. - Zonodig mogen steeds maximaal 2 personen van een ander team meedoen, echter NA voorafgaande kennisgeving toestemming van de wedstrijdleiding. - Zie verder ook de wedstrijdschema's, de spelregels en de huishoudelijke zaken. (Deze worden op Sportpark "De Heesakker" aan de team-aanvoerders uitgereikt.) Info: Tot 6 juni bij Hay Achten (571726) Tijdens SVOC-dag bij Hay Achten Toon Dinghs Aanwezig zijn om uiterlijk 10.45uur Aanvang wedstrijden om 11 .OOuur precies

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 22