Stichting Jeugdwerk Cclstenrav We willen iedereen bedanken die het Jeugdwerk gesteund heeft met het kopen van bloemen en/of planten! Rollebol, ook voor groep 3. 4 en brugklassers HEMELVAARTSDAG GEOPEND V? grote keus aan TUIN- en TERRASPLANTEN HOST A'S 3 halen, 2 betalen 2$^ heel veel soorten VASTE PLANTEN 1,- per stuk TUINPLANTENCENTRUM CEES BAKKER St. Jansstraat 50, Meterik (weg van Horst naar Meterik) tel. 077 398 38 12 ('s maandags en dinsdags gesloten) Zaterdag 22 mei: Trapveldpelen. Aanvang 20.00 uur, verzamelen op het trapveldje aan de Pastoor Verheggenstraat. Opgeven kan tot en met woensdag 19 mei. Het kost 1,00. Donderdag t/m zondag 10 t/m 13 juni: Wandelvierdaagse. We lopen alleen de 10 km, dus niet de 5 km. We hebben al een aardig groepje bij elkaar maar we kunnen er nog genoeg gebruiken. Geef je tot uiterlijk 28 mei op. De kosten bedragen 6,00 per persoon. Zaterdag 19 juni: Rollebol in Kessel. Opgeven is mogelijk tot en met 21 mei. Mensen die zin hebben om een groepje te begeleiden kunnen zich ook opgeven bij Regie (571590). De dag begint om ongeveer 9.00 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur. En zoals altijd hebben we ook weer chauffeurs nodig... Vrijdag 23 juli t/m maandag 26 juli: Doeweekend. In tegenstelling tot andere jaren gaan we dit jaar al meteen het le weekend van de grote vakantie. Het begint dus op vrijdag als jullie de laatste schooldag hebben. Je kunt je al opgeven, hoewel we nog even moeten bekijken wat de kosten gaan worden. Op zaterdag 19 juni wordt het inmiddels beroemde Rollebol gehouden. Dit is een groots opgezette spellenmiddag voor de jeugd waaraan ongeveer 6 dorpen meedoen. In totaal zijn dit zo'n 300 kinderen en 100 (volwassen) vrijwilligers. Vorig jaar kon dit vanwege het slechte weer niet doorgaan, zaterdag de 19e krijgt dit spektakel een herkansing. Het vindt plaats in Kessel. Behalve kinderen die met de activiteiten van het jeugdwerk mee mogen doen (groep 5 t/m 8) zijn ook kinderen van groep 3 en 4 welkom evenals de brugklassers (12-plussers). De dag begint om ongeveer 9.00 uur, duurt tot ongeveer 17.00 uur en kinderen spelen een spellenronde, lopen een speurtocht en moeten hun intelligentie in de strijd gooien bij een vragenspel. Dus als dit je aanspreekt kun je je opgeven bij Regi (571590). Het kost helemaal niets! Dan willen we meteen nogmaals een oproep doen aan ouders en andere liefhebbers die 's morgens en 's middags de kinderen met auto's naar de plaats van bestemming willen vervoeren. Ook hebben we ieder jaar weer leiding nodig, mensen die op deze dag een groepje kinderen willen begeleiden. Je kunt dit ook met z'n tweeën doen natuurlijk, samen met een vriend of vriendin. Interesse? Geef je op bij Regi!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 10