Kindervakantiewerk gaat naar de boerderij! Machinale timmerwerken nieuwbouw renovatie WWW.ZEGERS-BOlJW.NL Telefoon 077 3987514 Fax 077 3987619 Het programma van Kindervakantiewerk Venray speelt zich dit jaar af "Rond de Boerderij". Deze leuke kinderweek zal plaatsvinden van maandag 26 tot en met vrijdag 30 juli en sluit dus naadloos aan op de Venrayse kermis. "De successen van de afgelopen jaren zullen natuurlijk ook dit jaar weer deel uitmaken van het programma", aldus Erik van de Leur, hoofdleider van Kindervakantiewerk. "Maar de vele nieuwe ideeën die bij de organisatie aanwezig waren, zijn dit jaar in het programma verwerkt." Zo'n toezegging belooft dus veel. Op dit moment wilde de organisatie nog niet al te veel los laten, maar wel wilden ze vertellen dat er natuurlijk een sport- en speldag is, er veel geknutseld kan worden en dat zowel de maandag als de vrijdag een bijzondere dag beloven te worden. Op 11 mei gaan de programmaboekjes naar de basisscholen en daarin zijn alle details te lezen. Aanmelden is dan tot en met 17 mei mogelijk via het aanmeldformulier dat in dat boekje zit. Wacht dan niet, maar lever het ingevulde formulier dus zo snel mogelijk weer in bij de leraar op school. Kindervakantiewerk is ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Leiding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook als je maar één of meerdere dagen kan helpen. Voor meer informatie is kindervakantiewerk bereikbaar op telefoonnummer 0478-515777 of via www.kvw-venrav.nl. Mgr. Aertsstraat 33 5866 BG Swolgcn tel. 0478-697111 email: bocrcnbood@sawcco.nl GZ Timmerbedrijf ZEGERS b.v

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 23