Taakverdeling Dorpsraad Castenray -15- Als gevolg van een aantal wijzigingen in de samenstelling van de dorpsraad, heeft er een (gedeeltelijke) herschikking van taken plaatsgevonden. Hieronder treft u de actuele taakverdeling aan. Over de diverse onderwerpen kunt u altijd contact opnemen met de daarbij vermelde personen (of u bezoekt onze maandelijkse vergadering). CA$ Voorzitter algemene zaken Louis Vroemen, tel. 571365 dorpsradenoverleg contacten gemeente PR Secretaris/vice-voorzitter Bartel Raaijmakers, tel. 531985 Penningmeester Brigitte Strijbos, tel. 571256 administratie vice-voorzitter: zie voorzitter financiën dorpsraad administratie tevens 2e secretaris Leden: Rose van Eek, tel. 571187 Sepp Willemsen, tel. 571272 - kerkbestuur - schoolbestuur/ouderraad - katholieke bond van ouderen - peuterspeelzaal Mieke Seijkens, tel. 571393 Hay Strijbos, tel. 571739 - fanfare "Dorpsklank" -jeugdkoor - toneelvereniging - The Red Valley Country Dancers Mieke Seijkens Hay Strijbos - SVOC '01 afd. voetbal en korfbal - handboogschutterij - ruitervereniging Robert Cox, tel. 571756 contactpersonen kerkelijke, sociaal maatschappelijke instellingen - stichting jeugdwerk Castenray - stichting jeugd- en gemeenschapshuis - Limburgse vrouwenbeweging (Zij-actief) - buurtverenigingen contactpersonen culturele verenigingen - dames- en herenkoor - carnavalsvereniging - joekskapel contactpersonen sportverenigingen - tennisverenging - biljartvereniging - j agersvereniging contactpersoon inwoners Castenray contactpersoon Staatsbosbeheer Commissie Dorpsblad De Schans Frank Weys, tel. 571890 Hay Strijbos Brigitte Strijbos redactie lid dorpsraad (koppeling Dorpsraad Castenray) Hay Strijbos is administrateur van de Schans

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 15