-2- Stichtinq Jeugdwerk Castenrav Handboogschutterij „De Batavieren Castenray WATER... ONMISBAAR graag. - Rayon Kampioenschappen te Boukoul. Op zaterdag 17 april en zondag 18 april zijn de rayon kampioenschappen verschoten in Boukoul. Sjaak Cremers behaalde zaterdag in de 4e klasse Heren een 24e plaats met 395 punten. Op zondag hadden Teun Cremers en Ramon Marcelis ook deel kunnen neme aan deze kampioen schappen, maar zij hadden zich hiervoor afgemeld. Dinsdag 27 april trainingsavonddeze begint om 20.00 uur. Op deze avond komt St. Joris Leunen ook, maar er is voldoende plaats voor te trainen. Batavieren toernooi. Dinsdag 27 april krijgen we St. Joris Leunen op bezoek voor deelname aan ons Batavieren toernooi, de volgende leden worden verwacht voor het noteren van de punten, Ton Seegers en Sjaak Cremers wel om 19.45 uur aanwezig zijn. Zaterdag 1 mei: Film. Tot en met 28 april opgeven bij Regi (571590). Het kost 1,50. Zaterdag 22 mei: Trapveldpelen. Als je mee wilt doen kun je je opgeven tot en met 19 mei. Dit kost 1,00. Donderdag t/m zondag 10 t/m 13 juni: Wandelvierdaagse. We lopen de 5 kilometer. We hebben al een paar jaar niet meer mee gedaan en wij vinden het tijd dat Casele weer van zich laat spreken. Dus geef je op voor de wandelvierdaagse en geef Castenray weer een plaatsje op de landkaart! Opgeven zoals altijd bij Regi. Zaterdag 19 juni: Rollebol in Kessel. Meer informatie volgt tegen die tijd. Als er nu al ouders zijn weten dat ze de kinderen willen brengen en halen dan horen wij dat ook Pompen, buizen en sproeten. !n elke tuin zijn ze nodig. Versleijen is al sinds jaren de vakspea'alist op dit gebied. Laat u adviseren door onze medewerkers. "W Zo heeft u in een handomdraai het brntje dat de planten nodig T#l£ÉunËk hebben. Castenrayseweg 14 Öirlo j www.versleijen.com: CASTESRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 2