-26- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Eerste H. Communie Op zondag 25 april a.s. zullen 10 kinderen van onze school hun Eerste H. Communie ontvangen tijdens de H. Mis van 10.30 uur. De fanfare komt de communicantjes op school afhalen. Tijdens de viering speelt de fanfare en ondersteunt Cajeko met zang de communicantjes. Er zijn plaatsen gereserveerd voor de ouders, broertjes, zusjes en grootouders van de communicanten. Op de banken liggen naamkaartjes. Jeffrey Classens Nona Duijkers Chantal Peeters De kinderen die wij feliciteren met deze dag zijn: Kenny Bartels Stan Bongers Nick Classens Nina Classens Joey Friesen Roel Janssen Freek Vullings Wij wensen de communicanten een fijne dag! Kunst maakt school Groep 7/8 neemt woensdag 28 april a.s. deel aan de muziekvoorstelling Eurokids", in de schouwburg te Venray. Brigadier nieuws Woensdagmiddag 19 mei a.s. maken de brigadiers van groep 7 en 8 een uitstapje naar zwembad de Tongelreep in Eindhoven. De nieuwe brigadiers van groep 6 worden binnenkort door de politie geïnstalleerd. Incidenteel komt het voor dat de brigadiers aan de late kant op hun post aanwezig zijn. Een vriendelijk verzoek op hier nog eens extra op te letten. Kindervakantiewerk Kindervakantiewerk is "Rond de Boerderij"! Al enkele maanden is de organisatie van Kindervakantiewerk Venray weer volop bezig, ledereen is hard aan het werk om er ook dit jaar weer voor te zorgen dat de kinderen een spannende week te wachten staat. Dit jaar zal de Kindervakantiewerk week plaatsvinden van maandag 26 t/m vrijdag 30 juli en is het thema "Rond de Boerderij". Zo zijn er dus allerlei leuke activiteiten die met dit thema te maken hebben. Ook zullen de kinderen zelf mogen knutselen, is er een lekker actieve sportdag en gaan we met z'n allen naar de film. Natuurlijk eindigt de week weer heel speciaal!. Blijft dus niet thuis zitten en ga met ons mee en beleef de mooiste tijd van je vakantie. Rond 11 mei krijgen de kinderen van groep 3 tot en met 7 van de Venrayse basisscholen het informatieboekje met aanmeldingsformulier op school uitgedeeld. Ook kun je zelf kijken op www.kvw-venrav.nl. De aanmeldingsformulieren kun je bij de school weer inleveren. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk 17 mei. Kindervakantiewerk ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Leiding geven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook als je maar één of meerdere dagen kan helpen. Deelname van de kinderen is dan gegarandeerd! Voor meer informatie is kindervakantiewerk (tussen 18.00 en 19.00 uur) bereikbaar op 0478-515777 of stuur een email naar "info@kvw-venrav.nl".

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 26