Ouderenvereniging 0 Groente Fruit -25- Excursie Melkrobot De excursie naar het bedrijf van de Fam. Custers in Oirlo waar we de melkrobot aan het werk kunnen zien gaat nu niet door. We zoeken nu een andere datum. Maria viering Oostrum Op 18 mei is er een Mariaviering in Oostrum ,deze viering wordt ingezet met een H. Mis opgedragen door Pastoor Hoedemakers het Fam. Linderskoor verzorgd de gezangen, na de H. Mis is er gelegenheid om een kop koffie met vlaai te gebruiken, a.€2.50, Deze viering is voor alle afdelingen K.B.O. Venraij. Gaarne opgeven voor deelname bij het bestuur, Huifkar en fietstocht Op 26 Mei hebben we weer onze huifkar en fietstocht georganiseerd, we gaan naar de molen in Meterik waar de molenaar ons alles over de molen gaat uitleggen. Hierna gaan we koffie met iets erbij gebruiken in Meterik. Houd deze datum vrij De bloemenactie doen we dit jaar iets anders van voorheen. We gaan dit jaar venten op donderdag 29 april vanaf 17:00 uur in plaats van op een zaterdag. We komen dan langs de deur met een mooi bosje snijbloemen. We hebben die dag géén perkplanten bij ons, maar deze kunt u dan wel bestellen middels het bestelformulier dat bij deze schans is bijgevoegd. Dit bestelformulier kunt u dan weer aan ons meegeven (of voor 4 mei bij Jos Duijkers inleveren). De bestelde perkplanten komen wij dan zaterdag 8 mei ergens tussen 10:00 en 15:00 uur brengen. Dit is voor ons 'logistiek' veel beter werkbaar en hopen toch naar ieders tevredenheid mooie bosjes bloemen en perkplanten te kunnen leveren. Lorbaan 1 Veulen tel. 0478 550653 Openingstijden ma, di, do en vrijdag van 13.00 u. tot 18.00 uur zaterdag van 9.00 uur tot 16-00 uur. Iedere dag verse asperges Boerderijwinkel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 25