Olympia '18 2 - SVOC Ol 2 1-1 (gestaakt~ilre&ï~6 min. spelen). Een rare drie kwartier, dat is wat het was afgelopen zondag voor de spelers van het tweede elftal. Allereerst werd er een kwartier later begonnen dan de bedoeling omdat de middenstip s'nachts gestolen was en er een groot gat midden op het veld gaapte. Toen deze opgevuld was kon er toch worden begonnen. En eindelijk weer eens in de basis: STEFFAN WEYS, als libero welteverstaan. Eerste helft redelijk voetbal maar een ongelukkige achterstand 1-0. Na de rust, na welgeteld 33 seconden, lag de bal bij Boxmeer in het netje. Vanaf de aftrap was ut twed in balbezit. De door Xavier weggestuurde huurling van de A Rick, bediende Sander op maat en deze knikte de 1-1 tegen de touwen. Bij deze actie waren de keeper en een verdediger van de tegenstander hard met elkaar in botsing gekomen. De keeper werd bloedend en behoorlijk groggy naar het ziekenhuis afgevoerd. Na overleg werd er besloten niet verder te spelen. Volgende week Oostrum 2, vorige keer waren dit 3 punten en nu dus gewoon ook. S.V.O.C.-b - Holthees 4-1 In de eerste helft kwam S.V.O.C. maar moeilijk op gang. Er werd veel balverlies geleden en de bal werd veelvuldig bij de tegenstander ingeleverd. Holthees combineerde beter maar er ging niet veel dreiging van uit. Ruststand 1-1Na de rust zette Holthees aan voor een stevig offensief en S.V.O.C werd op de eigen helft vastgezet. Scoringskansen kregen ze echter maar heel weinig want door de drukte zat er wel steeds een been of een voet tussen. S.V.O.C. loerde op de counter, en met succes. Holthees gaf daar volop de ruimte voor. Snel uitgevoerde aanvallen werden mooi afgerond en zo won S.V.O.C. verdiend, maar wel enigszins geflatteerd met 4-1 .Doelpunten: Mark Zanders, Niek Strijbos en Theo Hellegers 2x. SVOC 6 - BW 4 3 - 4 (2 -1) Wim Kusters 2x, Jan Jansen. NA een heel tijdje droog gestaan te hebben werd nu liefst 3x gescoord. Voor de punten was het helaas niet genoeg omdat we ook 3x BW hielpen waarvan zeker lx onnodig. Jammer omdat er bij vlagen toch aardig gevoetbald en vrij goed gewerkt werd in een leuke pot onder goede leiding van Jac Seijkens. SVOCOl 3 - Wittenhorst8 1 - 0 Doelpunten: 32' Jos Heidens 1-0. T oeschouwers18 Nog 4 punten!!!!!! Wederom zijn er 3 punten gepakt op zondagmorgen. Laaggeklasseerde tegenstander Horst kwam er zo nu en dan gevaarlijk uit als er weer eens met de haperende buitenspelval geëxperimenteerd werd. Maar het derd had toch de betere kansen en dit leidde tot de 1-0 van Jos Heidens. Een schot met links net buiten de 16 belande keurig in de hoek. Hierna ging het spel op en neer maar de beste kansen bleven voor de thuisploeg. Pim Fleurkens viel de 2e helft goed in en liet Emiel nog bijna scoren. Het bleef echter bij 1-0 en dit was verdiend. Omdat concurrent SVEB verloor van Geijsteren staat het derd nu met 3 punten los bovenaan met nog 2 wedstrijden te gaan. Dit seizoen kon nog wel eens leuk eindigen. Donderdag avond spelen we uit tegen IJselsteijn. Als we dit winnen hebben we 02-05 mei thuis tegen Venraij genoeg aan een punt om kampioen te worden. Het zou wat zijn SVOC A - Wanssum Einduitslag: 4-2 Ruststand 1 - 0 Doelpuntenmakers: Jan Houwen 2x, e.d. door christ-jan Broere, Marco de mulder Wanssum drukte SVOC flink in de verdediging, maar het was uiteindelijk SVOC wat scoorde via haarscherpe counters. Wanssum begreep het even niet meer deze middag. Goed werk mannen!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 22