-19- Zij-actief: 21 april Een avond over humor. 2 Beste leden. Wat is grappig Andre van Duin? Bananasplit? Youp van het Hek? De zittingsavond? Van Kooten en de Bie? Een clown in het circus? Wat voor de een grappig is, is voor de ander flauw, kwetsend of domweg niet leuk. Met andere woorden humor is nogal een abstract en persoonlijk begrip. Rob Miesen uit Siebengewald komt ons vanavond vertellen over humor. Dat klinkt natuurlijk een beetje vreemd. Vertellen over humor. Wat valt er nou te vertellen over humor. Nou, we beloven u, als u na afloop weer naar huis gaat dan heeft u het nodige opgestoken. Maar wat veel belangrijker is: U heeft weer eens een avondje ouderwets gelachen, want het is niet alleen een avond over humor. Het is vooral ook een avond met humor. Op aanstekelijke wijze zal Rob Miesen de verschillende facetten van humor belichten. Woensdag 21 april Extra ledenvergadering. Alle ledn hebben een uitnodiging ontvangen omtrent de extra ledenvergadering. Op deze vergadering zullen we gaan stemmen over het wel of niet opzeggen van ons lidmaatschap Roermond. Verdere informatie is bekendgemaakt in de brief die wij aan alle leden hebben verstrekt. Laatje stem niet verloren gaan en kom op vanavond naar de Wis. Aanvang: LET OP 19.30 uur!!!!!!!!! Na de vergadering gaan we een gezellig avondje humor beleven met Rob Miesen. Basiscursus Computer. In het najaar is er weer de mogelijkheid om de basiscursus computer te volgen. Deze wordt gegeven op dinsdag 13-20-27 september en 4 - 11 - 18 oktober 2004. Kosten 65,00 euro inclusief lesmateriaal. Ook de kennismakingscursus internet en E-mail kan gevolgd worden en wel op dinsdagavond 1-8-15 november 2004. Kosten 40,00 euro inclusief lesmateriaal. Beide cursussen worden gegeven bij Stichting de Kemphaan te Venray. Tijdstip van 19.00 uur - 21.30 uur. Voor beide cursussen Opgave t/m 25 april bij Franzis Classens tel.: 571201. Cursus Zelfverdediging voor Vrouwen. Voor deze cursus hebben zich al verschillende dames opgegeven. Maar om de cursus in Castenray zelf te laten doorgaan zal het aantal cursisten nog met minimaal 5 dames moeten groeien. Voor Zij-Actief leden is de cursus gratis, voor niet-leden wordt een kleine vergoeding gevraagd. De cursus wordt in het najaar gegeven. Ben je 17 jaar of ouder en wil je straks je mannetje kunnen staan, geef je dan op voor 26 april bij Franzis Classens tel.:571201 of Roos Vullings tel.: 571923. •jfcatholiek vrouwennetwerk

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 19