-14- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 13 april '04 1. Opening: - Wilbert heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 10 februari jl. - Redactie; als de Schans woensdag's maar zeker bezorgd is (mag evt. ook dinsdag) - Sponsorgeld van de Rabobank is bedoeld voor de speelplaats - overleg met OR betreffende intocht Sint; dit geldt alleen voor openbare gelegenheden - Notulen zijn verder akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Louis Koppus is vrij snel na de laatste vergadering overleden, hier is door alle betrokken instanties van de school gepast op gereageerd met kaart of bloemstuk. - Penningmeester Ria Dinghs stopt na dit schooljaar met deze functie, ze wil wel in de OR blijven zitten. - Henny en Wil zijn aftredend en beide weer herkiesbaar. 4. Algemene punten: - MR verslag-, Er is besproken dat de Ouderraad, Oudervereniging wordt Vakantierooster is besproken Tutor lezen is besproken - Oprichting Oudervereniging-, Statuten; dit zijn de standaard statuten van de NKO, deze zijn op sommige punten aangepast aan de situatie van onze school. Huishoudelijk reglement is ook aangepast aan onze situatie. Er worden nog enkele punten uit de statuten uitgelegd. *Er wordt in de toekomst gericht leden gevraagd voor de OR (OR= bestuur van de OV), ouders kunnen zich ook aanmelden. *De OV werkgroep blijft nog een jaar zitten om elkaar te helpen met de nieuwe taken en om alles te evalueren. - Nabespreking carnaval; Broodjes uitdelen misschien anders aanpakken, sommigen hadden er zeker 6 en andere geen. Verder is alles goed verlopen, de knak was lekker. - Communie; Er komen 4 vlaggen bij de kerk en 1 op het dorpsplein De plaats van de bloemen even bekijken. Kan er nieuw lint voor de bogen gekocht worden; dit is akkoord. Versieren kerk; Zaterdag 13.30 u (bogen vastzetten met kabelbandjes) 8 personen van de OR komen helpen. - Rode kruis actie; Er is nog niets ontvangen, als Erik alles binnen heeft dan zal hij het uitdelen aan de OR- leden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 14