-13- Notulen openbare dorpsraadvergadering van 16 februari 2004 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom 2. Notulen 12-01-2004 Erik Weijzen heeft nog niks laten weten; we zullen nog eens mailen en wachten dan weer even af (eventueel wordt er een ander overleg gepland.) De notulen worden verder goedgekeurd. 3. Verslag DRO 05-01-2004 Het conceptrapport internetsite is klaar, de bedoeling is om een eenvoudige site te maken met informatie van de dorpsraden, in tweede instantie kunnen verenigingen zich aansluiten. De bedoeling is om op 1 oktober 2004 online te gaan en in januari 2005 de verenigingen aansluiten. 4. Mededelingen en ingekomen stukken. Het bestemmingsplan ligt ter inzage; het is een vaststelling van de bestaande situatie. Over de te bouwen starterswoningen is nog niks bekend. Ook op de DRO vergadering was niks nieuws. Op 26 februari aanstaande wordt er in de commissie verder gedebatteerd. Er is overleg geweest met KBO over het groenonderhoud en een en ander is naar ieders tevredenheid geregeld. KBO krijgt een overzicht waar precies op staat wat er van hen verwacht wordt. De Schans/de Wis; wat De Schans betreft is alles geregeld. Hay Strijbos gaat de administratie op zich nemen. Het blijkt op dinsdagmorgen erg gezellig te zijn in de kelder en alles loopt naar volle tevredenheid. de receptie van de "Beste knuppel" wordt door de Dorpsraad bezocht. 5. Taakverdeling dorpsraad. Deze zal apart in De Schans worden vermeld. 6. Leefbaarheidsbudget De criteria van het leefbaarheidsbudget worden doorgesproken en aangepast en zullen in De Schans gepubliceerd worden. 7. Rondvraag Namens de dorpsraad is Robert Cox naar de vergadering is geweest over de deportatiemonumenten. Het is de bedoeling dat er in ieder dorp waar mensen gedeporteerd zijn geweest een monumentje opgericht wordt. CAS& 8. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering en wenst allen welthuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 13