-3- SVOCOl 2 - Toxandria 2 0-5 De tegenstander uit Rijkevoort maakte duidelijk waarom ze bovenaan stonden. Onze voorwaartsen waren niet bij machte om de verdediging van onze tegenstander te slechten, terwijl onze verdediging het moeilijk had tegen de Brabantse voorwaartsen. Individuele fouten zorgden voor een drietal tegengoals en dan wordt het moeilijk natuurlijk. Volgende week moeten de punten gepakt worden tegen DSV dat de weg naar boven ook ingeslagen lijkt. Vorige wedstrijd werd er nog van gewonnen, en dat zal ook nu moeten, willen we niet volgend jaar in de 5de klasse spelen SVOC '01 4 - Leunen 4 0-2 (licht geflatteerd) Helaas onnodig puntverlies. 80 minuten goed spel en 0 - 0. 10 minuten langer voetballen is toch teveel van het goeie voor ut Vierd. Zal het er dan toch aan liggen dat Toon Heidens ons op de vroege morgen in de steek laat?? Wederom bedankt voor 't rondje Toon en volgende keer gewoon op tijd opstaan. Frank en Cor bedankt voor de goede vervanging. Verder met de wedstrijd. Goed spel alleen onze "Tormaister" wordt nog steeds gemist. Komende 3 weken wedstrijden gaan we 9 punten pakken tegen Sparta, Wittenhorst en IVO (respectievelijk nu 2, en 1 op de ranglijst) dus komt dat zien, komt dat zien! Hopelijk redden we het met onze uitgebreide ziekenboeg. Overigens wordt 't weer tijd dat Pieter uit de kraam- en luierafdeling komt. Zeker nu Dirk's lijf nog altijd sneller dan zijn benen lijken te gaan en Jules nog steeds denkt dat hij ze er 't beste allemaal zelf in kan kwaken waar en tikkie breed ook nooit kwaad kan, volgende keer beter. Ps John, Frank C en Jules zorgen voor het volgende wedstrijdverslag. Melderslo 4 - SVOC 5 - 0 (2-0). Het was een zware pot voetbal. De le helft ging het verdedigend nog goed maar daarna was het veel meters maken en gezien er bijna geen gaan trainen valt dit tegen waardoor ze er regelmatig tussen door liepen en Vincent perfect passeerde. P.s.: Vincent bedankt voor het vervangen van Bart. Volgende week weer nieuwe kansen. Tot slot: wisten jullie dat er donderdags om 20.00 uur getraind wordt? America 4 - SVOC 6 5-0(2-0) Een zeer sportief duel dat zich wonderwel het meest op de America helft afspeelde. De doeltreffendheid lag helaas bij de thuisclub. SVOC opende goed en verscheen in de eerste 20 minuten vaak voor het Amercia doel. Toch 1-0 toen de thuisclub voor het eerst aan viel en voor rust zelfs 2-0 na een afgeweken vrije trap. Ondanks die verdiende achterstand tot dan een bemoedigend SVOC-vertoon dat na rust na weer een sterke hervatting te opmerkelijk verzwakte en America, weliswaar geflatteerd, naar 5- 0 kon uit lopen. Veteranen. Programma ZATERDAG 10 april: Holthees - SVOC '01 A Aanvang: 17:00u BW'27 -SVOC'01 B Aanvang: 16:30u Vertrek: Bij D'n Terp in Oirlo SVOC '01 A 16:15u SVOC '01 B 15:45u Afmelden tot donderdagavond bij Harry Voermans tel: 571598 Verloren: Leesboek van de auteur: Martina Cole Titel van het boek is: DE uitbraak. Als je het gevonden hebt laat het me dan even weten. E. Jakobs 571477.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 3