-5- OUDERENBOND 3-DAAGSE REIS EIFEL KBO CASTENRAY-OIRLO-OOSTRUM 6-7-8- September 2004 Ook dit jaar hebben we weer een driedaagse reis georganiseerd in samenwerking met CastenrayOirlo en Oostram. Het beloofd een interessante reis te worden. Het reisprogramma is als volgt. le dag: Vertrek om 8.00 uur. We rijden vervolgens naar Zuid-Limburg, waar omstreeks 10.00 uur een koffiepauze wordt gehouden bij het Drielandenpunt. Na deze korte pauze rijden we via een mooie route door de Eifel, o.a. via de zogenaamde 'Himmelleiter', richting Monschau, waar we rond het middaguur arriveren. Hier gebruiken we tevens de lunch. Na de lunch gaan we naar de Bitburger Brouwerij, waarna we verder rijden naar het plaatsje Irrel. We arriveren bij ons hotel voor de komende dagen omstreeks 17.00 uur. Nadat we ons hebben kunnen verfrissen wordt omstreeks 18.30 uur het diner geserveerd. Na het diner is het tijd voor de 'weinprobe'. Naast het proeven van enkele wijnen, krijgt U ook tekst en uitleg over de soorten wiinen, druiven etc. 2e dag: Na het ontbijt maken we o.l.v. een Duitssprekende gids een mooie rondrit door de Vulkaaneifel. We passeren enkele kratermeren en de zogenaamde 'Lavabombe' in het plaatsje Strohn. Rond het middaguur zijn we weer terug in het hotel voor de lunch, 's Middags zal de chauffeur een boottocht organiseren op de Moesel. Vertrek- en eindpunt zal ter plaatse worden bepaald, afhankelijk van uw wensen en de mogelijkheden. Omstreeks 17.30 uur zijn we weer terug bij het hotel. Na het diner dat om 19.00 uur zal worden geserveerd is het tijd voor muziek. Een 'Alleinunterhalter' zorgt voor stemmingsmuziek. 3e dag: Na het ontbeid nemen we afscheid en rijden we naar het schilderachtige toeristenstadje Vianden. Na aankomst kan iedereen de tijd naar eigen goeddunken invulling geven. U kunt een wandeling maken, de burcht bekijken, een terrasje opzoeken of een tochtje met de kabelbaan maken. Om 12.30 uur staat bij Hotel Berg en Dal de koffietafel klaar. Na de lunch rijden we via een mooie route naar het plaatsje Remochamps waar we om ca. 16.00 uur de beroemde druipsteengrotten zullen bezoeken. Na afloop van deze boeiende excursie beginnen we aan de terugreis. De reis wordt bij de Karklingel in Oostrum besloten met een diner. Onkosten, alles inbegrepen behalve persoonlijke uitgaven zoals drankjes e.d.) 230.00 Toeslag 1 persoonskamer 16.00 Reis en annuleringsverzekering 10.00 (dit alleen als U dat wenst) De bus is vol, als U zich nog opgeeft komt U op een wachtlijst voor het geval dat iemand zich afmeld. Aanmelden bij Truus Tacken tel. 571249 y

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 5