Z i ACTIEF Boerebrulluftgezelschap 2004. 4 Cursus Project Wif actief in de buurt. -7- Er komt eind maart een cursus over actief communiceren. Waar en wanneer is nog niet bekend, wel dat de cursus op de woensdag zal plaatsvinden. De cursus bestaat uit 6 dagdelen. Onderwerpen: Hoe voer ik een goed gesprek? Zo schrijf ik een zakelijke brief Met de juiste vragen krijg ik de juiste antwoorden Welke functies heeft ieder binnen een vergadering?Herkennen en omgaan met conflicten Feedback geven en ontvangen Motiveren/enthousiast maken van mensen De kosten bedragen 35.00 p.p. Opgave t/m 26 februari bij Roos Vullings Tel.: 571923 LET OP. Bloemschikcursus gewijzigd. In verband met de jaarvergadering van de Ouderenbond is de cursus van 31 maart verzet naar woensdag 7 april. Karnavalsdinsdag is 't zöwiet. De langverwaachte boerebrulluft. René en Beata werre dan ien de onecht verboonde. Op de reseptie van prins Henk I het 't hiële gezelschap zich al vürgesteld an d'n hiërser van de Schanseknuppels. Mar nie iederiën kón d'r bej zien. Dürüm stelt 't hiële gezelschap van de boerebrulluft zich nog enne kier vür: Bruudspaar: Ceremoniemèster: Ambtenaar: René van Tonny en Jan Rambags, klien zoën van Rambags Piet d'n hingstenboer. Beaat van Litjes Ton en Franssen Mie uut 't Hazekeutelriek. Zwets Marie. Toen d'n tummerman. Elders Bruudegom: Kuëb van Wismans Mart en Pet zien Nel. Marie van Nöl en Stien nève St. Joëzef. Elders Bruud: Cor van loëndorser Frits en Han van 't Groëtdürp. An van Martha Willems van Nats ziene Ger en van Hay Versteegen uut Mersele. Getuuge: Franka van Toën en Marie uut de straot. Hannes van Maan van de Hés en van Diny van Knotte Bertha. Suukertante; Anna van Artske. Vrouwelijke pelisie: Pestoër: Miep (Mangelekoel Investigator En Pelisievrouw) van de C.I.A. (Caselse lenformatie Achterhalen). Paoter Lodewijk. En wilde ze ien 't echt zien. Dan ziede van harte uutgenuëdigd um same mit ös de Boerebrulluft te vieren op karnavalsdinsdag. De boerebrulluftkemissie. Limburg

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 7