Nieuws van de redactie. www.summa.nl We hebben enkele opmerkingen gekregen wat betreft de verandering van de kop van De Schans van blauwe naar zwarte kleur. De reden is dat dit een besparing opleverde van 455,-. Een aardige kostenbesparing en de leesbaarheid is er niet minder door. Frank Weijs verwerkt alle kopij op zijn computer tot een mooi dorpsblad. Daarna wordt alles 2-zijdig gekopieerd en geniet. Het kopieerapparaat staat al enkele weken in De Wis. Hier wordt wekelijks De Schans gekopieerd door twee vrijwilligers. Rose van Eek en Truus Hesen, Ger Peters en Mart Strijbos, Gerrit Strijbos en Hay Strijbos, Henk Kleeven en Ger Weijs vormen de koppels die elke dinsdag bezig zijn met kopiëren van De Schans en andere werkzaamheden. Jac Hesen heeft zich bereid verklaard in te vallen bij verhindering van een van bovenstaande personen. Wanneer alle Schansen zijn gekopieerd, worden ze afgeleverd op de basisschool. Daar worden ze door juffrouw Andrea verdeeld onder de leerlingen van groep 7 en 8. Elke woensdag zorgen 26 leerlingen van groep 7 en 8 dat heel Castenray de Schans tijdig in de bus heeft. Zoals u ziet, kost het heel wat vrijwilligerswerk, om u op de hoogte houden van alle verenigingsactiviteiten in de Castenrayse gemeenschap. Wij danken alle vrijwilligers voor hun medewerking. De redactie van ons dorpsblad De Schans: Frank Weijs, Brigitte Strijbos, Riky Saris en Hay Strijbos. 01RL0 (0478) 85 04 00 PANNINGEN (077) 850 40 00 BERGEN (0485) 34 80 11 Maatwerk in financiële zekerheid Summa

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 2