TENNISCJrm otrm caktfnra v Nieuwe leden Nieuwe leden Machinale timmerwerken nieuwbouw renovatie www.zegers-bouw.nl Telefoon 077 3987514 Fax 077 3987619 Afgelopen weekend is er de laatste wedst eld, de westrijd tussen Eye of te tiger -Vroem Gas ïeverae een u-ö overwinning op voor Vroem gas. Deze uitslag levert de navolgende einduitslag op: 1 Kalm aan 5 punten 2 Vroem Gas 4 punten 3 Eye of te Tiger 3 punten Stephan Bonekamp, John Versteegen en Tom Verbruggen van harte gefeliciteerd. Mensen welke interesse hebben om lid te worden van onze vereniging hebben nu de mogelijkheid zich al op te geven. Zodoende ben je op tijd voor het volgen van tennislessen welke in het vooijaar van 2004 beginnen. Naast de diverse activiteiten/toernooien, georganiseerd binnen onze vereniging dan wel tezamen met andere verenigingen, voor zowel junioren als senioren zijn er volop mogelijkheden om het tennissen eigen te maken: Wekelijks racketwisselen voor de senioren Trainingen gegeven door een gediplomeerd tennisleraar trainingsavond voor junioren gegeven door eigen ervaren leden snertcompetitie voor zowel junioren als senioren Door de aanwezigheid van 2 kunststof grasbanen is het mogelijk om het gehele jaar te tennissen. Wil je het een jaar uitproberen dan bieden wij de mogelijkheid om een racket op proef van de vereniging in bruikleen te nemen. Heb je interesse of wil je informatie bel dan met: Peter Verlinden 571954 of Ruud Snijder 571883 GZ Timmerbedrijf ZEGERS b.v.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 24