Nederlandse Vakantie Consulenten Uw vakantiereis boeken bij u thuis, op een tijdstip dat u uitkomt! Zij-actief: Woensdag 11 februari Paranormale geneeswijze. Zij-actief: Woensdag 3 maart Excursioe T.P.G. Post Den Bosch. voor een persoonlijk advies Keuze uit alle bekende Nederlandse reisorganisaties met een uitgebreid aanbod vakantiereizen Eén telefoontje naar mij en ik kom graag, geheel vrijblijvend bij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray tel.: 0478 571822 fax: 0478 691332 /fJSv dÊASW Aangesloten bij SGR en ANVR, dus (financieel) veilig en vertrouwd SCR Op woensdag 11 februari a.s. komt Dhr. Tom Brouwers ons alles vertellen over Paranormale geneeswijze. Op 22 oktober j.l. kon Dhr. Tom Brouwers wegens familieomstandigheden helaas niet komen. Gelukkig hebben we dit interessante onderwerp in ons nieuwe jaarprogramma kunnen vastleggen. Ben je nieuwsgierig naar de bovennatuurlijke krachten, kom dan op 11 februari naar de Wis. Aanvang 20.00 uur. Op woensdag 3 maart a.s. gaan we op excursie naar T.P.G. Post in Den Bosch. Daar zullen we een rondleiding krijgen hoe alles in zijn werk gaat. De groep mag echter niet groter zijn dan 25 personen. Op de jaarvergadering hebben zich al 12 leden opgegeven, dus er is nog plaats voor 13 leden. Bij teveel opgave zal er waarschijnlijk een loting plaatsvinden. We gaan met eigen vervoer, graag onderling regelen wie met wie meerijdt. Limburg Opgave t/m 14 februari bij Franzis Classens tel.: 571201. Vertrek vanaf de kerk om 17.30 uur. Groetjes, het Bestuur. 3Sfcs katholiek vrouwennetwerk

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 12