Dewï Nikki -10- kan gaan. Velen hebben nog de 'oude' situatie van de visvijver met waterlelies en gele plomp duidelijk voor ogen. Plaatsen van informatieborden De Stichting Heemkundig Genootschap Castenray had eigenlijk de bedoeling, om van de wandelroute een soort educatief leerpad te maken, met op enkele plaatsen informatiebordjes over b.v. historie, flora en fauna. Dit stuitte evenwel op bezwaren van de kant van Staatsbosbeheer. Er wordt nu naar gestreefd, om bij het begin van de wandelroute, waar je langs de Castenray se Loop gaat, een groot informatiebord met plattegrond geplaatst te krijgen. Hierop zou enige beknopte informatie gegeven kunnen worden en nummers op de plattegrond zouden in een nieuw te maken folder kunnen verwijzen naar wat uitgebreidere toelichting over een en ander. Is een groot informatiebord te kostbaar, dan moet worden volstaan met alleen een uitgebreide folder. Aan de wandelroute moet regelmatig onderhoud gepleegd worden, om met name de takken van de woekerende braamstruiken en de op een enkele plek hoog opgroeiende brandnetels van het wandelpad weg te houden. Door leden van ons genootschap is reeds een aantal keren de route met een zeis en een heggenschaar opgeschoond. Verder werden enkele obstakels uit de weg geruimd. Ook dit jaar zal de wandelroute weer enkele malen opgeschoond worden. Tel: 571801. Attentie bewoners Horsterweg Wordt geboren: Nieuwe Buurtvereniging Horsterweg. Naam: Nog onbekend. Lengte: Van de kerk tot en met 't Schoor. Oewicht: Nog nader te bepalen. Bezichtigen van de nieuwe buurt op 14 maart in "de Wis". Daarna gezellig samenzijn met beschuit met muisjes. Spellen, kaarten en diverse andere activiteiten voor jong en oud. P.S. nader bericht volgt. P.s. Carnavalsvierders van de Horsterweg die voor de geboorte van de nieuwe buurt mee willen gaan naar het Aidwieverba! kunnen even bellen met Marly en Jos Wismans. Vol vreugde verwacht, met liefde ontvangen. Onze kindjes klein, waar wij heel dankbaar voor zijn Wij zijn dolblij met de geboorte van onze dochters en zusjes Beatrice Edith Beatrice Andrea Pewi is petekind van Beata Ram bags-Litjens en Eddy Arts Nikki is petekind van Beata Rambags-Litjens en Rene Arts 29 januari 2004 zusjes van Chatty en Romy Henk Arts Sandra Litjens Klein Oirfo 19 5Ö11 AW Castenray 047B-571945

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 10