OUDERENBOND f'Jffi, Bel Om de sfeer er helemaal in te krijgen, hebt U nog een pet of kiel zet hem op of doe hem aan. Het is tenslotte een carnavalsavond en zal zeker de stemming ten goede komen. i -17- Kienen Voor vanmiddag hebben we weer een kienmiddag georganiseerd. Aanvang 14.00 uur Onkosten 3.00 per persoon. 50+ Zitting Carnavalsvereniging - Ouderenbond. Op zondag 1 februari 2004.aanvang 10.30 uur is er weer een bijeenkomst in de biljartruimte bij de familie H. Wismans Horsterweg voor iedereen die mee wil werken om de 50+ zitting op 17 februari 2004 weer tot een succes te maken. 50+ Zitting 17 februari a.s. Houd deze datum en avond vrij want het beloofd weer een knalzitting te worden. Alle 50 plussers zijn welkom. Excursie Frans Lemmers Venray Wij hebben als ouderenbond een uitnodiging ontvangen om op maandag 1 maart a.s. naar de winkel van Frans Lemmers op excursie te komen. Het programma is: algemene informatie op het gebied van slapen. Gedrag tijdens de nachtrust. Verschillende slaaphoudingen, fysieke klachten, en eventuele oorzaken. Voorlichting op het gebied van slaapsysternen zoals bodems, matrassen, kussens en textiel. Pauze met koffie of thee. Het uitproberen en ervaren van verschillende slaapsystemen. We kunnen ook advies en bezichtiging krijgen over raamdecoraties en woninginrichting. We worden om 14.00 uur verwacht. Bedevaart naar de Smakt Op woensdag 17 maart a.s. gaan we weer in samenwerking met de afdeling Oirlo en Oostrum op bedevaart naar de Smakt. Om 15.00uur is er de H. Mis opgedragen door pastoor te Plate uit Oirlo, hierna koffie of thee met vlaai in het Pelgrimshuis. Houdt deze datum dus vrijGaarne opgeven voor deelname bij het bestuur. Jaarvergadering feestavond 31 maart 2004 Onze Jaarvergadering en tevens feestavond is op 31 maart a.s. gepland. We beginnen om 18.00uur met een H. Mis voor de levende en overleden leden van onze vereniging. Het volledige programma volgt t.z.t. Nieuwe leden Zijn er nog mensen die lid willen worden van de K.B.O. van harte welkom. U kunt zich aanmelden bij mevrouw Nel Cox.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 17