Speciale uitnodiging voor sportverenigingen voor winteravondlezingen Rabobank Vorig jaar is de Rabobank voor het eerst gestart met het organiseren van winteravondlezingen voor haar leden. Zo'n winteravondlezing behandelt een interessant thema door een gerenommeerde spreker. Wegens succes worden wederom 2 winteravondlezingen georganiseerd. Deze keer hebben we voor 2 thema's gekozen die bij elkaar passen, een soort serie dus. Het centrale thema is deze keer 'sport' met een link naar het bedrijfsleven. De avonden bieden voor elk wat wils. Gezien het thema willen we voor deze serie naast de leden ook speciaal sportverengingen uitnodigen om de avonden bij te wonen. Donderdag 22 januari 2004 We starten op 22 januari met een avond die wordt ingevuld door Bill Gillissen en Gertjan Steendam, die verbonden zijn aan het bedrijf MS A/Cocon training advies uit Molenhoek. Bill Gillissen heeft als mental coach zijn sporen ruimschoots verdiend. Zo trainde hij diverse arrestatieteams, die onder extreme omstandigheden hebben gewerkt. Inmiddels heeft Gillissen het werkterrein verlegd naar het bedrijfsleven en de topsport. Zo is hij onder meer mental coach van het Nederlands Dameshockeyteam en de nationale atletiekploeg en geeft hij namens NOC/NSF les aan de bondscoaches. Daarnaast maken voetbalclubs zoals Roda JC, FC Utrecht, VVV, Leeds United en PSV gebruik van zijn diensten. Gertjan Steendam, directeur van MS A en Cocon, is als organisatiedeskundige bij verschillende bedrijfsinstellingen en sportorganisaties verantwoordelijk voor het scheppen van optimale voorwaarden voor groei van een individu of team. Het thema van de avond zal zijn: 'Leidinggeven: een organisatorische, mentale en groepsdynamische topsport'. Donderdag 26 februari 2004 Op 26 februari hebben we Tom van 't Hek uitgenodigd. Tom van 't Hek is van origine huisarts. In die hoedanigheid heeft hij vier jaar gewerkt. Zestien jaar lang (met onderbrekingen) heeft Tom van 't Hek in het Nederlands hockey-elftal gespeeld. In die tijd is hij Nederlands Kampioen twee keer Europees kampioen en een keer Wereld kampioen geworden. Van 1994 tot 2000 heeft hij het Nederlands dames hockey-elftal gecoacht. Sinds 1995 doet Tom van 't Hek werkzaamheden voor radio 1 als presentator van onder andere 'Het Hek van de Dam', 'radio Tour de France' en de zondagmiddageditie van 'Langs de Lijn'. In zijn lezing praat hij over het bereiken van doelen, hoe om te gaan met tegenslagen, doorzettingsvermogen, teambuilding en leiderschap. Aanmelding Beide avonden worden gehouden in de Schouwburg in Venray. U bent welkom vanaf 19.30 uur. Om 20.00 uur starten we met de lezing. De avonden wordt uiterlijk om 22.00 uur afgesloten. Wilt u als sportvereniging de avonden(en) bijwonen? Mail dan uiterlijk 20 januari uw gegevens en hetaantal personen.naar communicatie@vmw.rabobank.nl. Ook voor vragen kunt u op dit e-mail adres terecht of bel met de afdeling communicatie (0478) 530 314. De aanmeldingen worden verwerkt op volgorde van binnenkomst.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 23