Opening Sportpark "Heesakker". -14- In het weekend van vrijdag 30 januari t/m zondag 1 februari a.s. zullen er in het kader van de opening van het sportpark diverse activiteiten georganiseerd worden. Vrijdag 30 januari Alle senioren, recreanten, veteranen en A speelsters spelers en steunende leden worden uitgenodigd om in de kantine te genieten van een gevarieerd programma en de presentatie van het clublied. Ook zijn alle vrijwilligers (ook niet leden) die hun steentje hebben bij gedragen aan de tot standkoming van de accommodatie van harte welkom. ledereen is met aanhang van harte welkom. Aanvang 20.30 uur. Dit mag je niet missen, noteer deze datum dus alvast in je agenda! Verdere informatie volgt. Zaterdag 31 januari Deze dag zullen er voor alle jeugdspeelsters en jeugdspelers activiteiten georganiseerd worden die zo gepland zijn dat iedereen volop aan haar/zijn trekken komt en kan genieten van een leuk programma dat vroeg in de avond zal eindigen. Er wordt uiteraard rekening gehouden met eventueel te spelen wedstrijden van de korfbalsters. Deze dag is bedoeld voor alle jeugdteams t/m de B jeugd. Verdere informatie over deze dag volgt spoedig. Zondag 1 februari. Deze dag heeft een officieel karakter. De dag wordt begonnen met het inzegenen van de accommodatie door Pastoor te Plate en zal 's morgens in het teken staan van de "harde" kern van vrijwilligers en hoofdsponsors, die onontbeerlijk waren om deze accommodatie te maken zoals het nu geworden is. Dit is uiteraard alleen voor de genodigden. 's Middags zal om 14.30 uur de accommodatie officieel geopend worden. Na de opening zal tot 16.00 uur een receptie volgen terwijl de accommodatie door iedereen te bezichtigen is. Bestuur Stichting "De Heesakker" en bestuur SVOC'01.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 14