Toneelgroep Vondel wenst iedereen een gezond en vooral plezierig 2004 -15- Evaluatie. De evaluatie heeft op maandag 29 december 2003 plaatsgevonden, waarbij zoals gewoonlijk alle punten even zijn doorgenomen. Conclusie: We kunnen terugkijken op een hele mooie generale voorstelling en twee prachtige uitvoeringen. Bij deze evaluatie is naar voren gekomen dat Piet Kuijpers ook de regie voor het stuk dat in december op de planken gebracht gaat worden, zal doen. We wensen Piet en de spelers veel plezier en uiteraard succes. Oproep voor jong en oud. Enben je aan het twijfelen??? Wil je misschien de toneelvereniging gaan ondersteunen??? Dan ben jij degene die wij zoeken! Ook jongere spelers zijn welkom. Volledigheidshalve melden wij dat de repetities tot ongeveer 22.30 uur duren. Dit is misschien fijn om te weten als je nog naar school moet of zo. Ook is het belangrijk datje ouders het goed vinden. Laat jouw gedachte er nog maar eens even over gaan! Wij zouden het hartstikke fijn vinden om in de toekomst over een groter aantal leden dan wel spelers te beschikken. Heb je interesse om mee te doen, ondersteuning te verlenen of wil je alles een keer van dichtbij meemaken, neem dan contact op met onze voorzitter Marcel Classens, tel. 571822 of de secretaresse Maija Claessens, tel. 571962. Je kunt natuurlijk ook altijd een van de overige leden aanspreken. Agenda. Dinsdag 3 februari 2004 Kascontrole door de kascommissie 20.00 uur bij Toon Dinghs Maandag 1 maart 2004 Bestuursvergadering 20.00 uur bij Jac Vennekens Maandag 15 maart 2004 Jaarvergadering om 20.00 uur bij De Koster Onder voorbehoud: donderdag 9 december 2004 Generale voorstelling basisschool 11 en 12 december 2004 Uitvoeringen Bedankt en succes. Riky bedankt voor de prettige samenwerking met betrekking tot het plaatsen van onze berichten in dorpsblad "De Schans" gedurende de afgelopen jaren. Frank veel succes en we hopen ook nu op een fijne samenwerking. Toneelgroep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2004 | | pagina 15