SVOC'Ol Seniorenvoetbal DORPSRAAD Volharding 4- SVOC'Ol 2 afgelast Programma: Zaalvoetbal 28 dec zaal de Weert in Venray 11.00 tot ló.OOuur. Zaalvoetbal 28 dec. De Weert Venray Spelregels: Er wordt met 5 spelers (inclusief de keeper) gespeeld. Wanneer de bal over de zijlijn is gegaan wordt de bal ingetrapt. Indien bij het intrappen te veel tijd (langer dan 5 seconden) wordt genomen gaat de bal naar de tegenpartij. Er is beperkt lichamelijk contact toegestaan. Slidingen of iets wat hier ook maar op lijkt zal niet toegestaan worden. Er mag van alle afstanden gescoord worden. Terug spelen op de keeper die dan de bal in handen neemt is toegestaan. Indien de bal het plafond raakt dient er een vrije trap te worden genomen. Indien 2 teams gelijk eindigen tellen de voordoelpunten, zijn deze ook gelijk dan telt het doelsaldo. Verzamelen kerstbomen an 2 t/m 9 januari 2004 wordt er weer een verzamelplaats ingericht voor kerstbomen aan de astoor Verheggenstraat nabij de glasbak. Deze worden dan door de gemeente opgehaald. Na deze datum kunt u hem nog versnipperen in de groene gft-container of brengen naar het team 1 Niek Strijbos Harold Jacobs Ruud Coppus Tom Strijbos Sep Willemsen Rene Arts Bart Pluk team 5 Thijs Kuypers Bob Tijsen Joep Manders Ralph Steeghs Don Clephas Pieter Jan Luykx Jan Verstegen team 2 Erwin Steeghs Stef Classens Dirk v.d. Ven Xavier Weijs Bas Custers Joep Willemsen Theo Rijbroek team 6 Martijn Drabbels Wouter Jansen Rutger Bosch Hans Manders Dave Clephas Joep Swinkels Peter Classens team 3 Gijs Dinghs Rik Classens Leóh'Strijbos Niek Houwen Frank Classens Dirk Arts Rene Voermans team 4 Bart Jenniskens Pim Fleurkens Paul Manders Roy v.d. Ven Bart J oosten Ruud van Gaal Erik Geurts team 7 Rob v.d. Ven Harm Buddiger Ivan Maes Marco Classens Fabian Voermans Toon Kuypers miheiistfltirvn

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 7