OUDERENBOND VERVOLG KERKBERICHTEN WERKGROEP GEZINSVIERING Nieuwe leden Zijn er mensen die lid willen worden van de ouderenbond dan kunt U zich opgeven bij mevr. Nel Cox Pastoor Verhessenstraat 1. U bent van harte welkom. De ouderenbond wenst iedereen fijne Kerstdagen en een gezond en gelukkig 2004 toe. Mededeling, Met ingang van 1-1-2004 stopt Miriam van Meijel, vanwege drukke werkzaamheden, met de bloemversiering van de kerk. Deze taak wordt van haar overgenomen door: Mevr. T. Duijkers Horsterweg - Mevr. R. van Eek Horsterweg en Mevr. A Kuijpers Castelo straat. Deze dames zijn reeds enige tijd ingewerkt door Miriam en u kunt het resultaat zien tijdens de kerstvieringen. Heel mooi gedaan Bedankt dat jullie dit willen doen en veel succes. Miriam bedankt voor de vakkundige versiering in onze kerk welke je jarenlang, geheel vrijwillig, voor onze parochie gedaan hebt. Verder delen wij u mede dat wij sinds enige tijd enkele dames bereid hebben gevonden voor het regelmatig poetsen van de kerk en wel: Mevr. M. Tacken Horsterweg - Mevr. M. Jenniskens Tunnelweg -Mevr. J. Custers Matthiasstraat en Mevr. R. Luykx Horsterweg. Dames bedankt en veel succes Op le Kerstdag 25 DECEMBER a.s. is er weer een gezinsviering. De viering begint om 11.00 uur. We vieren het feest van de geboorte van Jezus, ofwel Kerstmis. Jullie hebben vast allemaal wel een kerstboom met een kerststal in de kamer staan. En misschien hebben jullie ook kerststukjes gemaakt om de tafel te versieren. En al deze versieringen zijn voorzien van lampjes of kaarsjes. De kerk is ook versierd met een mooie kerststal en lampjes. Wij willen jullie van harte uitnodigen om samen kerstfeest te vieren in onze kerk.Jezus is voor ons als een licht. Hij wijst ons de weg in ons leven. Dat vieren wij met kerstmis. Enkele kinderen verlenen hun medewerking aan deze viering en de zang wordt verzorgd door ons jeugdkoor Cajeko. Iedereen is weer van harte welkom. Wij willen dan ook iedereen een sfeervol en vredig Kerstfeest toewensen. Werkgroep Gezinsviering

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 2