Fanfare Dorpsklank Castenray presenteert DORPSRAAD het jaarlijkse kerstconcert met als thema: Op zondag 21 december a.s. organiseert de Fanfare Dorpsklank uit Castenray weer haar jaarlijkse kerstconcert dat dit keer in een geheel nieuw jasje is gestoken. Dit kerstconcert zal een hooggehalte aan kerstsfeer bevatten. Het is een concert dat vormgegeven wordt middels het kerstverhaal dat ondersteund wordt door de warme klanken van muziek, zang, gitaar, solisten, licht en geluid. Voor de aanvang van het concert brengen in Dickensstijl geklede leden van de Joekskapel vanaf 18.30 uur buiten voor de kerk een aantal kerstliederen ten gehore brengen. Vanaf 18.45 uur klinken in de sfeervol aangeklede en extra verwarmde Matthiaskerk de heldere tonen van het door organist Piet Kuijpers te bespelen kerkorgel. Een heuse kerstman zal de concertgangers naar hun plaatsen begeleiden. Om klokslag 19.00 uur zal het spectaculaire concertprogramma van start gaan. Voor de realisatie van dit muzikale spektakel tekenen de Fanfare Dorpsklank o.l.v. Ron van den Beuken, Het Castenrayse Dameskoor en het Kerkelijk Zangkoor o.l.v. Joop Simons en zanger/gitarist Peter van de Water. Tevens zorgt de jeugd van Castenray voor een warme en sfeervolle aankleding, o.a. door de Castenrayse percussiegroep, een blokfluitensemble en andere musicerende jongeren in opleiding o.l.v. Wil Jacobs Kortom een concert om nooit meer te vergeten, dus kom allemaal kijken, want dit mogen jullie echt niet missen Waar: Parochiekerk in Castenray Wanneer: zondag 21 december a.s. Aanvang: 19.00 uur Entree gratis Verzamelen kerstbomen Van 2 t/m 9 januari 2004 wordt er weer een verzamelplaats ingericht voor kerstbomen aan de Pastoor Verheggenstraat nabij de glasbak. Deze worden dan door de gemeente opgehaald. Na deze datum kunt u hem nog versnipperen in de groene gft-container of brengen naar het milieustation. "Anders dan anders"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 2