ZIJ-ACTIEF KERSTBOMEN Woensdag 17 december Kerstviering. Vanavond vindt i.s.m. de Ouderenbond onze jaarlijkse Kerstviering plaats. Wij hopen veel leden te kunnen verwelkomen en wensen alle aanwezigen een sfeervolle avond toe! Aanvang 19.30 uur in de Wis. IÜMVMmm. 17 2003 Opening Optreden jeugdkoor "Cajeko" Kleine pauze Voordracht door Nel Kuypers Optreden Dames en Herenkoor Optreden Country Groep Optreden "De Balkers" Pauze Muzikale omlijsting door Mart Classens en Lea Hoeymakers Optreden "De Balkers" Voordracht door Jac Vennekens Optreden Dames en Herenkoor Samenzang Afsluiting Verloting kerststukjes Het bestuur van Zij-actief wenst alle dorpsgenoten fijne en gezellige Kerstdagen toe en een Gezond en Gelukkig 2004. Bericht voor niet-leden Binnenkort gaan wij ons jaarverslag huis aan huis bezorgen. Hierin een overzicht van de activiteiten die wij het afgelopen jaar hebben georganiseerd. Ook ons nieuwe programma voor 2004 staat hierin vermeld. Na het lezen van ons verslag is het misschien een overweging voor niet-leden om één van onze avonden te komen bezoeken of om meteen lid van onze vereniging te worden. Nieuwe leden zijn van harte welkom!Groetjes, het Bestuur. diverse soorten o.a. Omorika, Nordmann, Abies in diverse maten Tevens vele soorten kerst- en decoratiegroen: cornustakken, hedera met bes, Kronkelhazelaar, aucuba, coniferengroen, skimmia, lampionnen, siermais, mini pompoen enz. Verkoop overdekt; ook 's avonds Plantenkwekerij H. Cox, Molengatweg 4, Horst. Telefoon 077 3982922 of 06 54306964

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 19