-15- Generale VoorstelSiiig. Afgelopen donderdag 11 december was de generale voorstelling voor de leerlingen en leerkrachten van groep 5 t/m 8 van onze basisschool "De Stek". Omdat ze keurig om 13.30 uur aanwezig waren, konden we ook precies op dat tijdstip beginnen. De kinderen waren gedurende het eerste bedrijf heel stil en volgden aandachtig wat er allemaal ging gebeuren. Onder de pauze kregen ze allemaal een consumptie. Uiteraard was het maar een korte pauze en daardoor werd weer snel de verder gegaan met het tweede bedrijf en daarop volgend het derde bedrijf. Ook gedurende deze bedrijven was het heel rustig in de zaal. Nadat de spelers nog even voorgesteld waren, werd er nog even gebabbeld met de leerkrachten over wat ze de mooiste scène vonden e.d.. Dit was voor ons ais spelers ook heel leuk om te horen. Doordat alles tijdig kon beginnen en er een vlot verloop in zat, was de voortelling om iets voor 16.00 uur afgelopen en konden de kinderen naar huis. Vanaf deze plaats willen wij de school bedanken voor hun medewerking en dat zij het voor ons mogelijk maken een generale voorstelling te doen. Hartelijk Dank hiervoor. Uiteraard ook een bedankje voor alle leerlingen en leerkrachten, jullie waren een geweldig publiek. Dank jullie wei. Wij hopen natuurlijk dat wij het komende jaar wederom een beroep op j ullie mogen doen. De kinderen die nu in groep 8 zitten zijn uiteraard het komende jaar van harte welkom bij een van onze voorstellingen. Uitvoeringen. Op zaterdag 13 en zondag 14 december jl. waren onze uitvoeringen van de criminele komedie "De Moordgriet". Het was gezellig druk en wij kunnen terugkijken op twee geweldig fijne avonden. U ais publiek speelt hierbij natuurlijk een grote rol. Hartelijk Dank voor uw gulle lach, uw applaus, de reacties zowel tijdens als na de uitvoeringen. Het was werkelijk fantastisch. Wij hopen dat jullie ook het komende jaar weer in grote getale onze voorstelling zuilen bezoeken, want u bent als publiek natuurlijk een van de belangrijkste factoren bij het spelen van een toneelstuk. Dankwoord. Een speciaal woord van dank willen wij even richten tot Ria Maes en Piet Kuijpers die ons respectievelijk als souffleur en regisseur uit de brand hebben geholpen. Piet en Ria bedankt. Verder een woord van dank aan iedereen die op welke manier dan ook heeft bijdragen aan deze prachtige uitvoeringen. Evaluatie. Op maandag 5 januari 2004 zal de evaluatie plaats gaan vinden bij De Koster. Aanvang van deze evaluatie is 20.00 uur. Bij deze worden alle spelers, decorbouwers, grimeurs, regisseur e.d. uitgenodigd om deze avond bij te wonen. Neem a.u.b. jullie agenda mee, zodat wij eventueel een datum kunnen prikken voor de te houden jaarvergadering. Agenda. Maandag 5 januari 2004 Evaluatie bij De Koster i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 15