€60 €40 20 60 €40 20 60 €40 20 Castenray wordt genoteerd! Chipknipactie groot succes! In de periode van 3 november tot en met 29 november werd er een chipknipactie gehouden. Deze actie was een initiatief van Rabobank Ven ray Meerio-Wanssum in samenwerking met O.O.Z.O., V.Z.O Ysseisteyn e.o., Samenwerkende Ondernemers Meerlo, Gezamenlijke Ondernemers Wanssum en Venray Centraal. "Gedurende de actieperiode werd er steeds meer gechipt. We kunnen dan ook wel spreken van een succesvolle actie! Mensen hebben blijkbaar toch even dat duwtje in de rug nodig om te gaan chippen. Wanneer ze zien hoe handig het eigenlijk is, gaan ze het beslist vaker doen", aldus Gerry van Treek, adviseur betaaldiensten van Rabobank Venray Meerio-Wanssum. Winnaars week 4 E. Poels, Meerlo N. Ermers, Venray L. Theulen, Meerlo Fam. Gommans, Ysseisteyn W. Arts, Ysseisteyn J. Matijsen, Ysseisteyn I. Thielen, Oostrum F. Kusters, Venray M. Spee, Heide Winnaars worden schriftelijk van hun prijs op de hoogte gesteld. Daarnaast wordt de uitslag via de Peel Maas, Kabelkrant en dorpskrantjes gecommuniceerd. Volgende week wordt bekend gemaakt wie de winnaar van de DVD-speler is! Vraag vrijblijvend een prijsopgave en advies voor Uw woning-aansluiting op gemeentelijke (pers-) riolering Tevens kunt U bij ons terecht voor: Tuinontwerp en advies (Sier-) bestratingen Grondwerken I.B.A. certificering Speeltuin inrichting Joop Goossens V.O.F. Sierbestrating Tuinaanleg Stationsweg 69 5803 AA Venray Telefoon (0478)511053 Mobiele telefoon 06-53430966 Fax (0478)510979 @-Mail info@joopgoossens.nl Internet www.joopgoossens.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 8