pam Repetitie en decorbouw. Afgelopen maandag en dinsdag hebben wij voor de eerste keer in het volledige decor kunnen repeteren. Zoals vele van jullie afgelopen zondag hebben kunnen zien hebben de heren decorbouwers weer keurig werk verricht. Het ziet er weeer prachtig uit. Bij de repetitie is het dan wel even wennen, want alles is ineens een beetje kleiner. Maar goed, we hebben nu nog 3 repetities voor de boeg en we zullen uiteraard ook dit jaar weer ons beste beentje voor zetten. Kaartjes. Kaartjes voor de voorstellingen voor zaterdag en/of zondag zijn a Vijf Euro verkrijgbaar bij Café "De Koster" in Castenray. U kunt ook de kaartjes telefonisch reserveren via nummer 0478 - 57 13 08. Agenda. Maandag 8 december Dinsdag 9 december Woensdag 10 december 11 december 2003 13 en 14 december 2003 Repetitie Repetitie Repetitie Generale voorstelling groep 5 t/m 8 basisschool Uitvoeringen, aanvang beide dagen 20.00 uur Afgelopen week werd er weer hard gewerkt en misschien hebben sommige het wel gemerkt. Gluur-Piet was samen met slimme Piet op pad en ze hadden dus afgelopen maandag weer tijd zat. Samen gingen ze naar "De Wis" en dat vond slimme Piet niet mis. De gluur-Piet had namelijk een tipje van de sluier gelicht en slimme Piet dus ingelicht. Slimme Piet zat nu ook heerlijk te genieten en liet bijtijds zijn glaasje vol gieten. Na afloop sprak hij tot Gluur-Piet zoiets bestaat toch niet Ik vind het prachtig wat ze doen en dan voor zo weinig poen. Hij ging daarom snel richting café lopen om daar enkele kaartjes te kopen. Hij kende nog wel enkele mensen die graag zo'n kaartje wensen. Blij bracht hij de kaartjes naar de Sint die zoiets natuurlijk aardig vindt. Sint doet de kaartjes nu bij sommige in de schoen en misschien moet hij dat wel meer gaan doen?! Koopje liever zelf een kaartje ga dan even naar dat nieuwe paartje ze runnen nu "De Koster, het dorpscafé en zijn er volgens de Pieten heel tevreden mee. Ook kun je natuurlijk bellen en telefonisch kaartjes bestellen Je moet dan zijn bij Jac uit de straat maar ook zijn vrouw Truus staat paraat. Verblijdt de toneelvereniging weer met uw gulle lach. Het telefoonnummer luidt 0478 - 571308

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 3