Eindejaarstreffen Op vrijdag 19 december om 20.15 uur nodigen we jullie uit voor de afsluiter van het seizoen. Dit is een mooie gelegenheid om nog eens met de korf- en voetballers onder mekaar na te kletsen over het afgelopen jaar wat er zoal gepresteerd is en hoe goed elk team wel of niet is. Natuurlijk onder het genot van een drankje, een hapje en een spelletje. Deze avond is bedoeld voor de a-jeugd, senioren, recreanten en veteranen korfbal- en voetbal leden. Dit jaar geen goochelaar maar we hebben natuurlijk wel iets anders in petto. Zorg dat je dit niet mist!!! Het organisatiecomité, Sindy Hesen, Ellen Geerets, Hay Achten, Jan Arts en Ed Classens. -22- Oostrum 6 - SVOC 01 3 2-3 Doelpunten: '15 Emiel Evers 0-1, '32 Oostrum 1-1, '53 Oostrum 2-1, '49 Jos Heidens 2-2, '86 Jos Heidens 2-3. 3 Punten!! 10.00 uur s'morgens tegen Oostrum 6 die beter waren dan gedacht. Beetje matte wedstrijd waarin het derd toch weer aan het langste eind trok. Grote kansen gemist door Luc, Thijs, Sepp, Rene, Emiel, Niek en Jos,. Toch 3 keer gescoord. Jos 2 keer mooie afstandschoten. Emiel na een pass van Sepp. Het wordt een gewoonte om te winnen maar volgende week wacht de nummer 2 op de lijst. SVEB 3. Dit is een heuse topper. We zijn bijna Herbstmeister, dus komt dat zien!!! Merselo 4 - SVOC 6 5-2 (3-0) Ron Achten en Marc Classens Een te hoge, geflatteerde uitslag na een sportief en levendige partij. Merselo speelde voor rust wat gemakkelijker en was ook meer in de aanval, echter zonder echt gevaar. Een vrije trap, knap ingekopt, betekende 1-0 en in dezelfde minuut werd het door een schaars misverstand 2-0 en nog voor rust dwarrelde een voorzet over de verbouwereerde Wil, 3-0. Na rust trok SVOC brutaal ten aanval en werd het zowaar 3-2 met kansjes op meer. De hoogst ongelukkige merkwaardige 4-2 viel plots en daarmee was het duel beslist. Toch een leuke pot met veel inzet. Merselo - S.V.O.C.-B 2 - 1 S.V.O.C. opende goed in Merselo en kwam verschillende keren dreigend voor het Merselose doel. Maar al gauw nam Merselo het initiatief over en met goede combinaties kwam S.V.O.C. onder druk te staan. Dit resulteerde in een 2-0 voorsprong voor Merselo, waarbij een prachtige lob van Hay Tielen. Na rust waren de parijen beter aan elkaar gewaagd. Nu kreeg ook S.V.O.C. mogelijkheden en eentje daarvan werd schitterend binnengekopt door Peter-Paul Dinghs. Verder liet Merselo het niet komen; zij hielden de kleine voorsprong vast in dit sportieve duel.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 22