Repetitie. Er staan nog 5 repetities op het programma en dan is alweer de generale voorstelling voor de kinderen van groep 5 t/m 8 van onze basisschool "De Stek" Decor. De decorbouwers hebben maandag al hard gewerkt. Ook de rest van deze week zullen ze ijverig werken. Het is tenminste de bedoeling dat als de Sint aanstaande zondag in Castenray op bezoek komt, het er netjes uitziet. Dit is de decorbouw wel toevertrouwd. Agenda. Maandag 1 december Dinsdag 2 december Maandag 8 december Dinsdag 9 december Woensdag 10 december 11 december 2003 13 december 2003 14 december 2003 Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Repetitie Generale voorstelling groep 5 t/m 8 basisschool Aanvang 13.30 uur. Uitvoering aanvang 20.00 uur. Uitvoering aanvang 20.00 uur. De giuur-Piet was weer op pad gegaan en bij "De Wis" stilletjes naar binnen gegaan. Op een gegeven moment vroeg Sint naar de gluur-Piet en niemand kon zeggen waar hij was, ze wisten het met. De zoek-Pieten werden op pad gestuurd en de detective-Piet werd ingehuurd. Na een hele avond zoeken m alle bomen, gaten en hoeken, werd gluur-Piet weer gesignaleerd. Hij moest naar de Sint en daar werd hem geleerd Dat hij met de hele avond op één plek mocht zijn, en heel zeker niets mocht drinken, althans zeker geen wijn. Hij vertelde Sint dat hij de hele repetitie had gekeken en had genoten, dat was dus wel gebleken. Sint zei tegen gluur-Piet nadien dat hij niemand mocht zeggen wat hij had gezien. Het moet natuurlijk een verrassing blijven, anders gaat de Toneelvereniging misschien wel kijven. Gluur-Piet mag toch zeker mets verklappen en daarom in geen enkele val trappen. Slimme Piet zal dit met de gluur-Piet oplossen en loopt nu elke dag en avond met hem door de bossen. Dit is het relaas tot op dit moment, want meer is er nog met bekend Mocht er toch vroegtijdig nog een tipje van de sluier worden gelicht dan ben ik degene die u hierover meteen inlicht. Dus voor nu, afwachten maar ik spreek ze nog wel, dat paar. Tot horens, ziens of zoiets maar weer oftewel tot de volgende keer. 0

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 15