-4- 6. Rondvraag De werkgroep van Dorpsradenoverleg voor het opzetten van een internetsite heeft op 9 november a.s. een bijeenkomst. Hier zal besproken worden of het haalbaar is een gezamenlijke site op te zetten voor alle kerkdorpen van Venray Ben van der Sterren heeft zitting in deze werkgroep Er wordt gevraagd of er nog aandacht besteed is aan de problematiek rond het sluip verkeer via de Molengat weg. Wordt de Tunnel bespoten met graffiti? Deze vragen worden op 30 oktober a.s. besproken met Erik Weijzen van de gemeente Venray In het buitengebied moet nog steeds afvalwater worden geloosd op de sloten, maar deze worden nooit geveegd. De sloten slibben dicht en het water loopt weer naar binnen. Dit probleem wordt ook met Erik Weijzen besproken. Er komt een berichtje in De Schans om bij wijziging van bestuur binnen verenigingen dit via De Schans te melden. De groensingel rond het speelterrein 't Tunnelke is gesnoeid door de gemeente. De jeu de boulesbaan moet regelmatig bladvrij gemaakt worden; dit is een taak van buurtbewoners en/of gebruikers van de baan 7. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering. Hij dankt eenieder voor zijn/haar inzet en wenst allen welthuis. De volgende openbare dorpsraadvergadering is op maandag 24 november a.s. Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 24 november 2003 gehouden in café "t Doelhuis" te Castenray; aanvang 20.00 uur AGENDA: 1 Opening door de voorzitter 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering van 27 oktober 2003 3 Verslag Dorpsradenoverleg van 3 november 2003 4. Ingekomen stukken en mededelingen 5. Samenstelling bestuur en taakverdeling 6. Rondvraag 7 Sluiting len- twinplissés - duo plissés - 6 houten en aluminium jaloezieën verticale lamellen at wij al ruim 25 jaar de beste kwaï in horramen en hordeuren leveren Fabricage in eigen beheer u voor Al ruim 25 jaar een begrip. Als U VOQF Al ruim 25 jaar een begrip

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 4