-12- Oostrum 2 - SVOC 01 2 0-3 Zondagmorgen vertrok het tweede elftal een half uur te vroeg naar Oostrum om daar eindelijk weer eens voor 3 punten te gaan zorgen. Zonder leider Giel die het te druk had met het voorkomen van "de vierkante wielen" De beginfase ging goed gelijk op en er waren kansen over en weer. Na zo'n 20min. spelen was er een weergaloze actie van Tom en bediende hij de geheel vrijstaande Marco die wel raad wist met dit buitenkansje. Een klein kwartiertje laten mocht Don aan de zijkant van de 16 een vrije trap nemen. Hij trok de bal strak voor het doel waar Marco de bal maar met zijn achterwerk hoefde te toucheren voor de 0-2.De tweede helft was een kopie van de eerste helft alleen Oostrum kreeg wat meer kansjes die door een goed keepende Ralf teniet werden gedaan. 5min voor het eindsignaal mocht Gijs vrij doorlopen op de keeper en besliste hij met een droge schuiver de wedstrijd. Vlagger Twan neemt de volgende keer schoenen met spikes mee om niet meer uit te glijden en magnesiumpoeder om de vlag beter te kunnen vasthouden. Volgende week Sambeek 2. SVOC 01 3 - Holthees 3 2 1 Doelpunten:58' Holthees 0-1,68' Luc Strijbos 1 l(Penalty),91' Luc Strijbos 2-1. Toeschouwers: 12 Jajajajajajajajaaaa! Het derd gaat gewoon door met waar het goed in is. Winnen. Afgelopen zondag echter via het oog van de naald met de hakken over de sloot. Het derd was zo goed als compleet, echter Roel stond wederom in de goal en deed dit goed. In de eerste helft was de thuisploeg beter en zeker gevaarlijker. Luc kon 2 x alleen op de keeper afgaan maar zag zijn schot langs gaan. De verdediging speelde goed met een uitblinkende Martijn Direks. Het was vooral belangrijk de gasten niet te laten voetballen. Onder dit motte werd er hard gewerkt maar er vielen geen doelpunten. In de 2e helft kwamen Thijs Arts en Erwin Steeghs er in voor Niek Houwen. Een voorzet van de gasten werd niet goed ingeschat en de buitenspel val viel in het water. Hierdoor was het een stond erbij en keek erna situatie voor het doel en de 0-1. Dit was SVOC dit seizoen nog niet overkomen. 1-0 achterkomen. Inzet was de oplossing. Na een goede pass van Luc ging Rene de 16 in en werd hier gevloerd. Penalty. Luc Strijbos zorgde koeltjes voor de 1-1 in de 78e minuut. Na veel aandringen van het derd ging Thijs in de allerlaatste achter een afgelagen bal aan en zag Luc in het midden vrijstaan. Pasje, schotje, 2-1 en tegelijk het einde van de wedstrijd. 3 punten binnen maar wel spannend. Volgende week Venraij uit. Komt dat zien!!!! (En toeschouwers bedankt) Wittenhorst 11 - SVOC '01 4 3-1 1 goal meer als vorige week en 9 minder tegen, de stijgende lijn zit erin! Mooi voetbal in de 1ste helft, 2de helft iets minder, van de regen in de druk geraakt. Gelukkig dan Jan v R alle middelste ballen kon keren. Dirk A danste weer fraai over 't veld heen naar een nachtelijke wandeling 'n ritje met taxi Bert. Joep en Leo zijn 't er bijna over eens hoe de structorton gevuld moet gaan worden. Kom volgende week allemaal kijken naar 't altijd moeilijke SVEB (of SEPP) 1 of 4 thuis ps Toon H bedankt voor 't rondje! Volgende week wordt ieder 1 weer verw8 voor zep de neger! Kerstkaarten actie SVOC'01 Vanaf woensdag 19 november t/m 26 november zullen de C spelers van het jeugdvoetbal en de B speelsters van het korfbal bij u aan de deur komen om kaarten aan te bieden van de kerstkaartenactie. Een setje kaarten met enveloppe kost 3,50 euro. Uiteraard bevelen we deze actie van harte bij u aan Bestuur SVOC'01

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 12