Chip mee en maak wekelijks kans op diverse prijzen! In de periode van 3 november tot en met 29 november wordt er een chipknipactie gehouden. Deze actie is een initiatief van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum in samenwerking met O.O.Z.O., V.Z.O Ysselsteyn e.o., Samenwerkende Ondernemers Meerlo, Gezamenlijke Ondernemers Wanssum en Venray Centraal. Wie in de periode 3 november tot en met 29 november met de chipknip betaalt bij de deelnemende winkeliers (te herkennen aan de actieposter), maakt kans op diverse geldprijzen in de vorm van een chipcard (prepaid chipknip). De 'chipper' vult de deelnamekaart in en geeft deze aan de winkelier. Elke week wordt er 120 per gebied* in de vorm van chipcards verdeeld. 1e prijs chipcard t.w.v. 60, 2e prijs chipcard t.w.v. 40 en 3e prijs chipcard t.w.v. 20. Daarnaast maken alle deelnemers aan het einde van de actieperiode nog eens kans op een hoofdprijs in de vorm van een DVD-speler! Winnaars worden schriftelijk van hun prijs op de hoogte gesteld. Daarnaast wordt de uitslag via de Peel Maas, Kabelkrant en dorpskrantjes gecommuniceerd. Vraag bij de deelnemende ondernemers naar de deelnamekaart! Kleine bedragen: zo gechipt! De chipknip is een soort elektronische portemonnee in de vorm van een computerchip op de bankpas. Voordat de chipknip gebruikt kan worden moet hij eerst 'opgeladen' worden. Daarvoor bestaan er chipknip-oplaadpunten. Deze zijn meestal te vinden naast de geldautomaat. Bij het opladen wordt de gewone pincode ingevoerd, het bedrag wordt dan meteen van de bankrekening afgeschreven. Daarna kunt u meteen met de chipknip betalen. Chippen biedt allerlei voordelen boven betalen met contant geld. Het is gemakkelijk: u steekt uw pas in de geldautomaat, kijkt of het bedrag klopt en drukt op de 'ja'-toets, dat is alles. Het verschil tussen pinnen en chippen is dus dat u voor chippen geen pincode hoeft in te toetsen. Daardoor werkt chippen nog sneller en gemakkelijker. Het is veilig, u hoeft niet naar kleingeld te zoeken en u betaalt altijd gepast. Wij hebben een voorbeeld training aan de F 1 en F2 die zal worden verzorgd door de regiocoach van de KNVB op 24 november van 18.15 tot 21.00 uur in op het sport park. Doelstelling van de avond. De doelstelling is om het kader te informeren enthousiasmeren betreffende de visie van de KNVB tav het leren voetballen. Het kader moet na afloop van deze avond een duidelijk beeld hebben hoe een training aan de jongste jeugd gegeven kan worden. Daarnaast gaan we kijken of er draagvlak is binnen jullie vereniging om op deze wijze de trainingen in te vullen. Actie Aan jeugdleiders, jeugdcoördinators en jeugdcommissieleden Wij gaan er vanuit dat jullie allemaal op deze leerzame avond aanwezig zullen zijn, als dat niet zo is graag afmelden bij Frank Heetkamp tel 571275 gebied 1: ondernemers in Ysselsteyn, Merselo, Vredepeel, Leunen, Veulen en Heide gebied 2: ondernemers in Meerlo, Wanssum, Blitterswijck en Geijsteren gebied 3: ondernemers in Venray en Oostrum

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 2