-20- Ondanks verwoede pogingen om het tij nog te doen keren kwam de qua spel zeker verdiende gelijkmaker niet tot stand. Helaas, hopelijk zondag beter in de derby SVOC'Ol 2 - Olympia'18 2 3-5 Hoe is het mogelijk?! Ut twed komt met 3-0 voor en geeft dit uit handen. Ut twed kwam op voorsprong door goals van Arjan, Ruud en Ted. Onze hooggeklasseerde tegenstander kon hier weinig tegenover stellen. Maar de eerste kans was meteen raak, een vrije trap werd langs de muur gekruld en Bart was kansloos. De rust ingaan met 3-1, is normaal een kat in het spreekwoordelijke bakkie zou je zeggen. Niet dus. Na rust waren onze gasten heer en meester en werd ut twed op bijna alle fronten overklast, met als gevolg nog 4 tegengoals waaronder een eigen goal van Bart. Volgende week is Oostrum de tegenstander, en daar moeten toch echt 3 punten gepakt worden in de strijd tegen degradatie. Wittenhorst 8 - SVOC'Ol 3 1-4 Doelpunten: 15' Wittenhorst 1-0, 37' Remco Verstappen 1-1, 62' Jos Heidens 1-2, 78' Jos Heidens 1-3, 86' Emiel Evers 1-4 Vroeg voetballen De laatste weken werd er nogal laconiek omgesprongen met het te laat komen van spelers. Hier is vorige week een einde aan gekomen d.m.v. de regel; te laat betekent automatisch een rondje geven na afloop. Om 08.30 moest er bijeengekomen worden. Slechts 4 personen lukte dat. Met Roel Wismans in de goal, Jos Heidens op het middenveld, Remco Verstappen in de spits en de rest op de bekende plaatsen moest het maar weer gebeuren. Dat Horst beter bekend was met vroeg voerballen dan ut derd bleek al snel toen een afstandschot in de goal dwarrelde. 1-0. Hierna ging het beter. Goed terugleggen van de altijd gevaarlijke Luc S. werd vervolgd door een keurig schot van Remco Verstappen die de bal in de hoek schoot. 1-1. De scheidsrechter was ook twijfelachtig een persoonlijke wedstrijd aan het fluiten. Op een moment zegt hij tegen Sepp: "Mannetje jij bent de mijne. Kom je uit een gat als Oirlo en meen je datje wat te zeggen hebt". Het moet niet gekker worden met de scheidsrechters van tegenwoordig. Sepp hield zich wijselijk rustig. Na de rust drukte het derd doorNa een solo van Jos kon hij nog net uithalen. De bal werd door een Horster speler verlengd en in het eigen doel getrapt. De verlossende 1-2. Ondertussen viel de bal na een voorzet van Horst nog op de paal maar kort daarna schoot wederom Jos met een bekeken schot het derd op 3-1. Wedstrijd gespeeld. In de laatste minuten werd Remco (die een puike partij speelde) in de 16 aangespeeld en hij legde bal perfect terug op Emiel. 4-1. Einde wedstrijd, punten binnen en polonaise in de douche. Verder keepte Roel een goede partij, was Rene nog misselijk onder de rust en kreeg Niek H. nog geel. Dit mocht de pret niet drukken. Omdat Rene, Martijn, Niek, Sepp, Roel, Bart, Eduard, en Bas in meer of mindere wijze te laat waren werd er nog vrolijk op los gedronken in de kantine door het het derd die nog steeds bovenaan staat. Volgende week Holthees thuis. Komt dat zien!!! BW'27 3 - SVOC'Ol 5 3-2 (rust 1-1) Gijs de Lauw en Paul Willemsen. Wedstrijd tegen het jonge BW duurde net iets te lang. Goed voetbal met een geleende middenvelder Jos Kusters, hiervoor bedankt. 2x voor gestaan en nog verliezen deed pijn. Door een penalty werd de einduitslag 3-2. Weer goed keeperswerk van veldspeler Theo Rijbroek. Helaas weer geen punten. BW'27 4 - SVOC'Ol 6 5-1 (rust 2-0) Na een gelijke openingsfase was het snel BW dat prima combinerend voetballes gaf. Voor het doel van de sterk keepende Peter was het soms een waar discobar en de 2-0 bij rust mocht er onzerzijds best zijn. Verrassend na rust kregen we toch een drietal goede kansen maar de 1® kans voor BW was daarentegen wel raak, 3-0. Gelukkig beperkte het cleaver BW him dadendrang. Wil je in zo'n wedstrijd toch enigszins tegenstand bieden dan is ieders concentratie en inzet vereist en moet het ook nog meezitten. Deze factoren waren dit keer niet voldoende voorhanden, aldus een volgende keer beter!Duel was sportief met een goede fluitist. OOSTRUM - SVOC-A 3-4 (Rust 1-1) Doelpuntenmakers: e.d.Mare Zanders, Eduard Noyen, Hay Steeghs Svoc begon wat te mak aan de westrijd. Oostrum was in de beginfase wat feller en kwam snel op een 1 - 0 voorsprong. Svoc had een eigen doelpunt van Oostrum nodig (voorzet van Pepijn Houwen werd in eigen goal gewerkt) om weer in de wedstrijd te komen. Svoc zette Oostrum steeds meer onder druk en kreeg vele goede kansen om de score uit te bouwen maar dit lukte niet. Tweede helft nam Svoc een voorsprong en gaf deze niet meer weg, alhoewel Oostrum ook nog 2 maal het net vond. Desondanks een terechte overwinning.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 20