D ARTSCOMPETITIE Stichting Jeugdwerk Castenrav Aerobics - Aerobics - Aerobics - Aerobics Ter herinnering: Bonte Zittinqsaovende Zondag 30 november zitten we voor de tweede keer bij de Koster om van gedachte te wisselen over de Bonte Zittingsaovende 2004. Iedereen die hier aan mee wil werken (als "artiest" of als "tekstschrijver verzinner") is van harte welkom. Omdat het aantal aanmeldingen tot nu toe nog niet al te groot is, zijn we dringend op zoek naar deelnemers. We zoeken Caselse meense die de stoute schoenen aantrekken en de stap op de bühne durven te zetten. Uiteraard proberen wij iedereen daarbij te helpen. Dus wat ons betreft: TOT ZONDAG 30 november. Ik hoop dat de telefooncirkel goed zijn werk heeft gedaan en dat jullie allemaal weten dat de aerobicles vanavond (12 november) om 18.30 uur begint i.p.v. 19.00 uur. Dit omdat de zaal om 20.00 uur is afgehuurd door een andere vereniging. Tot vanavond allemaal Groetjes Marian Classens -17- Caselse dartcompetitie Aanstaande vrijdag is er geen darten Uitslagen Frank - Rob 4-1 programma 21 -nov Patrick - Frank Dirk-Ruud 3-2 Niek - Frank 4-1 Pieter Jan - Tim 3-2 Patrick - Xavier 5-0 Roel - Pieter Jan Roger - Xavier Dirk - Steffan Rob - Tim Niek - Michiel Ruud - Marco Zaterdag 15 november: Playback Show. - Generale repetitie is zaterdagmiddag de 15e tussen 13.00 en 15.00 uur in de Wis. Iedereen mag twee keer oefenen. Je mag ook blijven kijken naar de andere deelnemers. Neem de originele CD mee als je die hebt. Gekopieerde CD's willen nog wel eens haperen. De Playback Show begint om 20.00 uur en de entree is gratis. Zaterdag 29 november: Knutselen. We gaan een 'strokrans met natuurlijke materialen' maken. Hiervoor moet je zelf wat versiersels meenemen zoals mos, takjes, hulst, plastic paddestoeltjes/kraaltjes, veertjes enzovoorts. Wij zorgen voor de krans en de bevestigingsspullen. O ja, ook een schaartje, kniptang en/of snoeischaartje moet je zelf meenemen. Het kost 2,00 en je kunt je uiterlijk tot en met 18 november opgeven bij Regi. Zaterdag 18 januari: Jeuqdprinsenbal Jong Meq jesbal Zaterdag 31 januari: Activiteit Ut Grüpke van Vief

Castenrays dorpsblad De Schans | 2003 | | pagina 17